הדפסת פנקסי חשבוניות

פנקסי חשבוניות, פנקסי חשבונית מס קבלה, פנקסי הצעות מחיר ותעודות משלוח

הדפסת פנקסי חשבוניות

פנקסי החשבוניות הינם כלי עבודה נוח ופשוט שמתאים לעסקים קטנים או בינוניים המנוהלים על ידי עצמאיים. יש צורך מבחינה משפטית ליצור סדר בכל התהליך של הוצאת חשבוניות שאותם בעלי העסק אמורים לספק ללקוח. כך שהלקוח יקבל את ההעתק המקורי את ההעתק הנוסף יש להעביר למנהל החשבונות ועותק נוסף יש לשמור אצל בעל העסק לצורך מעקב ותיעוד.

במאמר זה ניתן לכם כמה כללים שיכולים לעזור לכם בעיצוב מוצלח של הדפסת פנקסי חשבוניות -

  1. פרטי העסק – ראשית יש לכתוב את כל פרטי העסק בצורה ברורה. זה יופיע בראש החשבונית. כדאי לכתוב זאת בכתב גדול יותר משאר הפרטים שיופיעו בחשבונית, כדי שיבליט את שם העסק שלכם. לצד שם העסק יש לכתוב את מס' העוסק המורשה או הפטור או תעודת הזהות – זה מס' הזיהוי של העסק שלכם ולכן חשוב מאוד לכתוב זאת על גבי החשבונית.
  2. הוספת הלוגו שלכם – אם יש לכם לוגו, כדאי להוסיף גם אותו. לרוב זה יופיע על יד שם העסק. זה ישדרג את החשבונית שלכם וייתן לו את המראה המקצועי שלו.
  3. פרטים וכתובת מלאה למשלוח דואר – חלק מתצוגת פרטי העסק שלכם יכללו את כתובת בית העסק שלכם, זה ישמש את הלקוחות שלכם לצורך משלוח התשלום.
  4. גודל הפנקס – אם תיאור השירות או המוצר לא אמור להיות ארוך מידי אתם יכולים ללכת על הפנקסים של שש בדף. אך אם יש לכם הרבה מה לכתוב בחשבוניות – תצטרכו להדפיס חשבוניות גדולות יותר בהתאמה לגודל הרצוי מבחינתכם.
  5. מספור הפנקסים – רשויות המס דורשות שהמספור יהיה על פי סדר רץ כדי למנוע מצב שבו יהיו חשבוניות בעלי אותו מספר. זה גם עוזר במעקב אחר החשבוניות.
  6. מקור + העתק או שניים. 

 אצלנו תוכלו לקבל שירות מושלם של הדפסת פנקסי חשבוניות.​

.