מוצרי פרסום לעסקים

מגוון מוצרי פרסום לעסקים

מגוון מוצרי פרסום לעסקים, מיתוג וקד"מ החל מספל קפה או לבוש ממותג ועד פולדרים ולוחות שנה, פליירים ומוצרי קד"מ נוספים לעסק או לארגון במחיר מוזל ומשלוח מהיר! מעלים קובץ בקליק והמשלוח בדרך עד אליכם לפתח הדלת

מוצרי מיתוג ופרסום – השגריר של העסק שלכם!

 

מוצרי מיתוג ופרסום כמתנה ללקוחות

כאשר אתם מעניקים מתנות לעובדים או ללקוחות שלך, זכרו לבחור מתנות המשווקות את המותג שלך, עצם הפעולה הפשוטה הזו תהפוך את העסק שלך לבלתי נשכח ויגדיל את נאמנות הלקוחות שלכם לטווח ארוך. 

כמובן שכל עסק צריך לבחור מתנה מותאמת לנישה שלו, לדוגמה: לעסק אשר מוכר צעצועים מומלץ להעניק מתנה קלילה כמו ספל קפה מעוצב אישי. לעומת זאת למשרד עורכי דין מבוסס ומכובד מומלץ להעניק מתנה יוקרתית יותר כגון מגן זכוכית עם הדפס אישי או הדפס על אבן בזלת. טיפ עסקי מצוות עותקים - חישבו איך תוכלו לשלב את המסרים השיווקים שלכם על גבי מתנות ללקוחות.

 

עותקים מסדרת אתכם

הפלטפורמה של עותקים שמה דגש מיוחד על קלות ונוחות משתמש על מנת לאפשר לכל אחד ואחת לעצב מוצרי מיתוג ופרסום בקלות וביעילות. בעותקים תמצאו מבחר רחב של מוצרים באיכות גבוהה למגוון מטרות: שי ליום הולדת של עובד, מתנת פרישה לעובד, מתנות קטנות שתוכלו לחלק בכנסים מקצועיים לקולגות מהתחום ומגוון מוצרים לקידום ופרסום ולהגדלת מכירות בעסק.

כל מה שצריך לעשות זה לבחור את המוצר שבו אתם מעוניינים, להעלות את העיצוב שלכם, לבחור כמות, כתובת למשלוח המוצר. והמוצר בדרך אליכם עם שליח עד העסק או הבית.

בעותקים תקבלו את התוצר סופי באיכות הדפסה גבוהה בזכות טכנולוגיית הדפסה חדשנית ומתקדמת שתמצאו רק בעותקים.