שיתוף פעולה עסקי

פלטפורמה למכירת ספרים בהפצה ארצית

ברוכים הבאים לעותקים - פלטפורמת ההדפסות המתקדמת בעולם! החל ממרצים המפיצים חומרי קורס לסטודנטים הלומדים בקורסים השונים במגוון מוסדות לימוד ועד למרכזי לימוד ההוראה הגדולים בישראל המפיצים לתלמידיהם סימולציות וחוברות תרגול, עותקים היא הפתרון המושלם!

affiliate-banner-busines

שיתוף פעולה עסקי עם עותקים

עותקים היא פלטפורמת ההדפסות הגדולה בישראל המאפשרת וורסטיליות מלאה במכירת תוצרי דפוס למגוון רחב של אוכלוסיות תוך התאמה מלאה של אופן המכירה, הייצור והמשלוח לצרכי הארגון\הלקוח.
נוכל להציע מכירת חוברות באמצעות קישור לרכישה ישירה, שניתן לשתף בקלות באמצעות הוואצאפ או בפייסבוק, אנחנו אוהבים לקרוא לזה "הזמנה חברתית" - תוכלו לראות פירוט נוסף על פלטפורמת ה-GROUPS שלנו
ועד להקמה של מאגר חוברות ייעודי לארגון, הכולל הגדרות הדפסה, פרוטוקול אבטחה ופרטיות, ניהול משתמשים ועוד.
בעמוד זה נוכל לכתוב בכלליות את הקוים לביצוע שת"פ עסקי רחב, אך רק לאחר שיחה מעמיקה והבנה של צרכי הלקוח, נוכל להציע את השירות האופטימלי ביותר עבורכם. לכן אנו נשמח שתצרו קשר עוד היום ולצאת איתנו למסע שלא האמנתם שתוכלו לקבל.


לקוחות מספרים עלינו

Recommendations Image

מורן שפורן

סמנכ"לית תלמידים בקידום

3 דברים הופכים שיתוף פעולה למוצלח. שירות נהדר, חשיבה משותפת ומקצועיות. כששלושתם מגיעים בחבילה אחת, זה רווח כפול, גם לספק וגם ללקוח. אחרי שנים של שיתוף פעולה צמוד עם פלטפורמת ההדפסות עותקים, אני יכולה לומר בביטחון מלא כי זה שיתוף הפעולה עם עותקים. אני ממליצה לכל חברה המחפשת פתרונות הדפסה חכמים המשלבים ייצור וטכנולוגיה – עותקים.

Recommendations Image

נואי נעים

סמנכ"לית הוראה בביוכימה פלוס

בתור חברה שמעבירה קורסים מקצועיים לתלמידים, זו השנה השנייה שאנו עובדים עם עותקים. השירות שאנחנו מקבלים מהם תמיד מהיר ומקצועי. הם הצליחו בזמן קצר לענות על כל צרכינו כחברה הקשורים להגנה ואבטחת החומרים, ועל צרכי תלמידי שזכו תמיד בשירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. הזמינות והמקצועיות הגבוהה שקיבלנו מהם לאורך השנתיים האחרונות, הם הסיבה שנמשיך לעבוד איתם גם בהמשך .

Recommendations Image

ירדן משולם

מנהל אדמיניסטרציה ברשף משולם בע''מ

אני חייב לציין כי המסירות של עותקים לסטודנטים היא מעל הכל. זה מתבטא במענה מהיר ויעיל, שירותיות מצויינת והמחיר שהוא הטוב ביותר. כלל הסטודנטים שלנו נתנו לנו פידבקים מצויינים על עותקים ואף הצוות של רשף שהשתמש גם הוא בשירות של עותקים, נהנה ממחיר מעולה, מהירות ואיכותיות מוצר אדירה. עותקים הם הגוף המרכזי אליו אפנה בעתיד בכל תפקיד אשר אהיה בו, אין להחליף סוס מנצח :)

Recommendations Image

רועי כץ

רו"ח, מרצה לראיית חשבון במספר מוסדות אקדמאיים

בעשור האחרון הנני מרצה בפני מאות סטודנטים לראיית חשבון, כאשר מהיום הראשון כמרצה נתקלתי בקשיים בהעברת החומר המודפס לסטודנטים. שיתוף הפעולה עם "עותקים" שדרג משמעותית את השירות שלי לסטודנטים וכיום הם נהנים משירות זול, אישי ומיידי עד פתח ביתם ללא עיכובים וללא התעסקות מיותרת עם בירוקרטיה וטכניקה. הכל עובד בצורה חלקה ואפקטיבית כל הכבוד!

דברו איתנו!

אתם דואגים לתלמידים שלכם? מדהים!
תוכלו להתקדם לעבר תודעת שירות ואיכויות שיש רק בעותקים, זה במרחק קליק מכם