מגני הוקרה ותמונות מתנה

תעודות הוקרה לאנשים חשובים, תעודת הוקרה לערב פרישה על אבן בזלת, או עובד מצטיין על זכוכית לשים בשולחן, אתם בוחרים, אנחנו מדפיסים במחירים מוזלים ומשלוח עד לפתח העסק, מעלים קובץ בקליק והמשלוח בדרך

מגני הוקרה - המתנה המושלמת!

 

מתנת פרישה לעובד

מתנת פרישה זאת מתנה שהעובד יזכור וינצור בליבו לשנים קדימה לכן כאשר מעניקים מתנת פרישה חשוב לזכור שמתנה צריכה להיות בעלת ערך רגשי גבוה ולכן מגוון המתנות שקיימות בעותקים יוכלו לעמוד בהצלחה בדרישה חשובה זו.

המומחים של עותקים ממליצים על מתנות אישיות הנושאות הדפס תמונה של העובד או צוות העובדים עם הקדשה אישית מצורפת. מעבר למגני הוקרה, בעותקים תוכלו למצוא מגוון רחב של של מוצרים המתאימים למתנות פרישה כגון הדפסה על אבן בזלת, בלוק עץ או הדפסת קולאז’ תמונות מרגש.

 

לא מתפשרים על איכות

עותקים שמה דגש מיוחד על טיב מוצריה, לכן בעותקים תקבלו אך ורק מוצרים באיכות גבוהה אשר מחזיקים מעמד לאורך שנים והדפסה באיכות גבוהה ללא פשרות.

 

איך מזמינים?

צוות עותקים מבינים שהזמן של כל בעל עסק יקר ולכן הפכנו את תהליך הזמנת המתנות בעותקים פשוט, נוח ומהיר. כל מה שעל בעל העסק או נציג החברה לעשות זה להיכנס לאתר עותקים לבחור את המוצר או המוצרים הרצויים, להעלות את התמונה, להוסיף הקדשה, לבחור כמות, כתובת ותקבלו את המוצר המוכן עם איכות הדפסה הכי גבוהה בשוק עד פתח הבית או העסק עם שליח.