מתנות פרמיום לאנשים חשובים במיוחד!

מתנות יוקרתיות במיוחד

חדש בעותקים ובלעדי במחירים חסרי תקדים! מתנות פרמיום ומתנות יוקרתיות מודפסות שמייצרות סטנדרט חדש בעולם המתנות, בחרו מתנה העלו תמונה והמשלוח כבר בדרך

מתנות פרמיום - מתנות יוקרתיות ומרגשות

קולקציית מתנות יוקרתיות אקסקלוסיבית

 

קולקציית מתנות פרמיום האקסקלוסיבית של עותקים כוללת בתוכה הדפסה על אבן בזלת, הדפסה על מגן זכוכית עם רגל דמוי יהלום והדפסה על בלוק עץ שחור. כמובן שאיכות המוצרים צריכה לכבד את מטרתה ולכן שמנו דגש מיוחד על איכות וטיב המוצרים וכולם מגיעים באיכות הגבוהה ביותר הן מבחינת הנראות והן מבחינת איכות החומר עצמו.

 

מזכרת יוקרתית על אבן בזלת

תמונה מודפסת באבן בזלת היא מתנה נפלאה שתשתלב בצורה מושלמת אצלכם בסלון או על השולחן במשרד. העניקו את המזכרת היוקרתית לבן משפחה אהוב או לעובד מצטיין אצלכם במשרד כך שכל מי שיראה את האבן בזלת יתפלא מיוקרת האבן.

 

מזכרת יוקרתית המודפסת על בלוק עץ שחור

מתנה ייחודית, מיוחדת ובלתי נשכחת. בחרו תמונה והוסיפו הקדשה אישית. בלוק עץ שחור מתאים במיוחד לציון והנצחה של אירועים מיוחדים והן כהוקרה מיוחדת לאנשים מיוחדים בחיים האישיים והמקצועיים.

 

מגן הוקרה על זכוכית מעוצבת ורגל דמוי יהלום

המגן הינו דרך נפלאה ומרגשת להביע את הערכתכם לעובד מצטיין, עובד שפרש וציון תרומה והוקרה מיוחדת. בכל מקום בו הוא מוצב, המגן ייצור תחושת יראת כבוד אצל כל המתבוננים בו.

 

איך מזמי�ים?

תהליך הזמנת המתנות בעותקים פשוט ביותר. כל מה שעליכם לעשות זה להכנס לאתר עותקים לבחור את המוצר או המוצרים הרצויים, להעלות את התמונה, להוסיף הקדשה, לבחור כמות, כתובת ותקבלו את המוצר המוכן עם איכות הדפסה הכי גבוהה בשוק עד פתח הבית או העסק עם שליח.