שאלות נפוצות - תשובות והסברים

חדשים בעותקים? בעמוד זה תוכלו למצוא תשובות למרבית השאלות הנפוצות, התשובות בפורמט טקסט, תמונה ואפילו סרטוני הדרכה!, עשינו הכל למענכם ועבור הקלות בשימוש ממשקי האתר ובכלל עבור שאלות הקשורות בדפוס הצצות מפעם לפעם.. כמובן שאם לא מצאתם את שחיפשתם, יש לפנות לשירות הלקוחות במייל או בטופס צור קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם - מעבר לעמוד צור קשר

 • בהחלט! יש להירשם כתלמיד פסיכומטרי ולעבור להדפסת מסמכים.
  בעמוד טעינת קבצים תוכלו לבחור בכפתור סימולציות מהמרכז הארצי, המערכת שלנו יודעת לגשת לאתר המרכז הארצי ולייבא את קבצי הסימולציות,
  כך שנחסוך עבורכם את הטרחה בהורדת הקבצים וטעינתם שוב.
  להדרכה מלאה להדפסת סימולציות באתר ניתן לצפות בסרטון ההדרכה בקישור הבא – סרטון הדרכה

 • מעגל החיים של הזמנה בעותקים

  סטאטוס הזמנה לכל שלב בתהליך, החל ממעבר לתשלום ועד הגעת המוצר לנקודת האיסוף

  הופנה לתשלום

  סטאטוס "הופנה לתשלום" הוא הטאטוס הראשון אשר מאפשר מעקב אחרי ההזמנה, הסטאטוס מוענק להזמנה במעבר שבין עמוד סיכום הזמנה, בו קובעים את אופן המשלוח וצופים בכל מרכיבי ההזמנה לבין עמוד התשלום החיצוני של חברת טרנזילה.

  הזמנה חדשה

  לאחר תשלום מוצלח בעמוד הסליקה של חברת טרנזילה, יועבר המשתמש חזרה לעותקים, לעמוד סטאטוס הזמנות בפורטל משתמש, בעמוד זה יקבל פידבק חיובי עבור חיוב מוצלח או שלילי עבור אי חיוב. במידה והחיוב עבר בהצלחה , ההזמנה תועבר לסטאטוס הזמנה חדשה ותועבר למחלקת הייצור ,שם תופיע לדפס בממשק ההזמנות אשר יושב במרכז הפיקוד וייצור של עותקים איי שם על פני הכדור... במידה וקיימת בעיה כלשהיא, זו ההזדמנות האחרונה לעצור את ההדפסה ממעבר לדפוס על ידי כפתור "עצירת הזמנה" אשר מופיע בעמוד סטאטוס הזמנות בפורטל משתמש בכל הזמנה המוצגת..

  בהדפסה

  ברגע שאחד מדפסינו המוכשרים מתחיל את הטיפול בהזמנתכם , תועבר ההזמנה לסטאטוס "בהדפסה" , שימו לב! סטאטוס זה אינו מאפשר עצירת הזמנה או קבלת החזר כלשהו, אנחנו מייצרים כל הזמנה בייצור ייעודי על פי ההגדרות הנבחרות בקפידה רבה.

  נשלחה

  בסיום הייצור, ההזמנה עוברת לבקרת איכות ואריזה, שבסיומה ההזמנה נארזת ונשלחת למרכז החלוקה במרכז הארץ, משם תופנה לנקודת איסוף הרצויה או למשלוח עד הבית. נקודות BOXIT, יועברו למרכז המשלוחים של חברת BOXIT לטיפולם. חשוב לדעת, שבשלב זה אין להגיע לאסוף את ההזמנה כיוון שהיא עדיין לא מחכה לכם בנקודת האיסוף.

  הזמנה הגיע לנקודת האיסוף

  זהו! ההזמנה סיימה את דרכה לנקודת האיסוף! תוכלו לגשת לאסוף אותה ב-3 ימי העסקים הבאים, אחרת לא נוכל להתחייב להמצאותה בנקודת האיסוף!

 • איך מדפיסים סימולציות פסיכומטרי בעותקים? צפו בסרטון הדרכה!
 • כריכה עוטפת רכה וכריכה קשה מודפסות כיחידה אחת העוטפת את החוברת או הספר ומחוברת לשדרה בדבק, כריכה עוטפת רכה ל- 100 דפים ומטה תחובר לשדרה בסיכות.
  כריכה קשה הינה כריכה המחוברת בצדה הקדמי והאחורי לקרטון קשיח, לעומת כריכה רכה המודפסת על גבי כרומו 300 גרם ( נייר השקול לעובי של הזמנות חתונה או כרטיסי ביקור).
  לפרטים נוספים ניתן לפנות למחלקת שירות הלקוחות בטופס צור קשר באתר.

 • ספירלה מתכת חזקה יותר ועמידה יותר אך גם יקרה יותר במעט ( הבדל של שקלים בודדים),
  ספירלה פלסטיק תתאים לחוברות דקות יותר ושבהן נעשה שימוש מועט.
  המלצתנו לשימוש בסליל מתכת כאשר מדובר על חוברת לימוד לאורך הסמסטר
  , ספירלה פלסטיק לחוברות דקות יותר לשימוש של פעמים בודדות.

 • עותקים אינה מאפשרת להדפיס חלק מקובץ.
  לכן באחריות הלקוחות לשאת בזכויות היוצרים של הקובץ המודפס ולערוך אותו על פי ראות עיניו. אנו נוכל להמליץ על אתר המאפשר עריכה של קבצי PDF אונליין, בו תוכלו להסיר את העמודים שאינכם מעוניינים להדפיס.
  לאתר המאפשר עריכת קבצי PDF לחצו כאן

  חשוב להדגיש ולמען הסר ספק!
  עותקים אינה אחראית על איכות הקבצים, עריכת הקבצים, או כל דבר הקשור בהפניה זו והיא מוגשת כהמלצה, אחריות על איכות הקובץ ותוכנו על המשתמש בלבד!

 • כל הקבצים המועלים לעותקים ומועברים ליצירת ההזמנה עוברים תהליך אוטומטי על ידי
  המערכת שבו כל קובץ נפתח, נסרק לשלילת וירוסים , בדיקת תקינות ופונטים ומועבר במקרה הצורך להמרה לפורמט PDF.
  קובץ אשר מוגן בסיסמה \ מוצפן לא יאפשר גישה למערכת לבצע פעולה אוטומטית זו,
  לכן תהליך יצירת ההזמנה יכשל. יש להסיר כל הצפנה או סיסמה של קבצים שיש ברצונכם להדפיס
  , במידה ואינכם יודעים או יכולים לעשות זאת , אנא פנו לשירות הלקוחות בטופס צור קשר.

 • בהחלט! מחלקת הפיתוח שלנו, פיתחה במיוחד עבורכם את ממשק העיצוב הדפסים המושלם!
  מוצרי דפוס לעסק ומתנות מודפסות בעיצוב אישי והכי פשוט וקל שיכול להיות!
  כל אחד הופך להיות מעצב ברגע ללא צורך בניסיון קודם. בהצלחה!