שיתוף פעולה עם אגודות סטודנטים

דמיינו שירות הדפסות אונליין, שנגיש לסטודנטים מכל מקום, במחירים זולים עד 50% ממחירי ההדפסות בקמפוס, פורטל ענק מלא באפשרויות הדפסה, ציוד משרדי וכלי כתיבה במחירי תחתית! כל זה תחת המיתוג של אגודת הסטודנטים. עותקים מזמינה אתכם.ן, נציגי ונציגות אגודות הסטודנטים לשיתוף פעולה ראשון מסוגו בעולם! זה הזמן להפסיק לדמיין וליצור קשר עוד היום!

affiliate-banner-institute

אז מה הדיבור?

אנחנו עותקים - אתר ההדפסות הגדול בישראל, בנינו פלטפורמה מטורפת להדפסות אונליין שתיקח את הסטודנטים שלכם אל העתיד, הדפסה של סיכומים הרצאות ובכלל כל חומר לימודי בכל פורמט קובץ שקיים,PDF, אופיס ועוד... הדפסה וכריכה של עבודות הגשה, תזות ודוקטורטים, הדפסה של פוסטר מדעי ליום פרויקטים ועוד.. והכל במחירים סופר זולים ובמשלוחים מוזלים עד הבית או משלוחים חינם לאגודה! לא מאמינים? תשאלו את נציגי ונציגות האגודות שכבר עובדים איתנו בשיתוף פעולה, יש מעל 15 אגודות כאלה בארץ! גדולות וקטנות כאחד, נהנות משירות, טכנולוגיה ומחירים ללא תחרות!


האני מאמין של עותקים

מה שהופך את עותקים לקונצנזוס בעולם ההדפסות לסטודנטים היא ההבנה היסודית שהכסף של הסטודנט שווה יותר - מהסיבה הפשוטה שלסטודנטים יש פחות ממנו לכן חובה עלינו להנגיש את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר עם המוצר הטוב ביותר ולא להביא אחד מאלו על חשבון האחר.

Recommendations Image

טכנולוגיה

דפוס וטכנולוגיה כן הולך ביחד!

עותקים הינו בית דפוס אינטרנטי, יש לנו מחלקת פיתוח in-house מעניקה מענה מלא לכל צורך טכנולוגי החל מאינטגרציה מלאה עם אתר האגודה להדפסה ישירה של קבצים מהמאגר קבצים האקדמי בעותקים ועד זיהוי משלמי דמי רווחה באמצעות API מול מערכות המוסד האקדמי. בנוסף, עותקים תוכל לעשות התאמות מיוחדות עבור האגודה באתר, לשמש כפלטפורמה להעברת מסרים ואפילו פלטפורמה שיווקית שלמה.

Recommendations Image

חוברות אגודה

מגדילים את כדאיות תשלום סל הרווחה!

חוברת אגודה יכולה להכיל מבחנים פתורים, סיכומים ממש טובים של תותחי על חלל, הרצאות ותרגולים מסומנים ועוד... בסופו של דבר ליצור מוצר מדף השקול לספר לימוד הנמכר עם כריכת ספר ממותגת אגודה! חוברות אגודה יכולות להימכר למשלמי דמי רווחה במחיר זול יותר ובכך להגדיל את כדאיות התשלום בסל רווחה... מודל עסקי אסטרטגי נפוץ ברוב שיתופי הפעולה עם אגודות הסטודנטים בעותקים!

Recommendations Image

שירות לקוחות ומשלוחים

שירות אישי ומחירי משלוחים מסובסדים

מעל 100,000 סטודנטים הדפיסו בעותקים ב-3 שנים האחרונות, זה הופך את עותקים לכור ההיתוך הסטודנטיאלי הגדול בישראל (אולי חוץ מהפנג'וינה, אבל לכו תתחרו במסיבות בריכה ואלכוהול בלי סוף) וכולם זוכים לקבל שירות מושלם, חווית משתמש מתקדמת, משלוח חינם למשרדי האגודה, סבסוד משלוחים עד לרמת הפסד כספי כחלק מהנגשה של השירות לסטודנט, שירות לקוחות צמוד על לקבלת המשלוח!

לקוחות ממליצים

דברו איתנו!

אתם דואגים לסטודנטים שלכם? מדהים!
זה הזמן להתחיל לחסוך להם כסף וזמן ולהביא להם שירות שלא נראה בקמפוס עד עכשיו!