לוח שנה להדפסה

לוח שנה משפחתי עם תמונות אישיות

לוח שנה להדפסה הינו המתנה המושלמת לכל המשפחה! תמונה מודפסת על לוח שנה בגודל סטדנרט או לוח שנה ענק בגודל A3, תחילת שנה או בחגים, אפילו ליום הולדת של סבא או סבתא, מעלים תמונה והמשלוח עם לוח השנה שלכם בדרך!

לוח שנה להדפסה עם הדפס מעוצב אישי

לוח שנה עם מגע אישי

 

לוח שנה מעוצב לסבתא ולסבא

כאשר מעצבים לוח שנה לסבתא ולסבא הקפידו להשתמש בגופנים גדולים, ברורים וקריאים לנוחות מקסימלית, נוסף לכך אנו ממליצים להדגיש ולסמן את הימי הולדת של הנכדים, בני משפחה נוספים ואירועים חשובים אחרים.

כמו כן המומחים של עותקים ממליצים לבחור בגודל לוח שנה גדול וזה בכלל לא בעיה מאחר ובעותקים ניתן להדפיס לוחות שנה במגוון רחב של גדלים ותצורות (לוח שנה לתלייה ולוח שנה שולחני). כמובן בשביל אפקט ה WOW חשוב לשים לב שהתמונות שאתם רוצים לשלב בלוח שנה יהיו באיכות גבוהה.

מעבר לכך שאפשר לבחור גודל, תצורה, לשלב את התמונות האישיות שלכם - ניתן להעלות עיצוב אישי שלכם עם כל מיני טקסטים כגון: ברכות, איחולים, תזכורת איפה ובאיזה אירוע צולמה התמונה.

 

נשמע מדהים! איך עושים זאת?

עם הטכנולוגיה המודרנית, הדפסת לוח שנה אישי מעוצב מעולם לא היה פשוט יותר.

נכנסים לאתר עותקים, בוחרים תבנית מתוך מבחר עצום של תבניות שעוצבו על ידי המומחים של עותקים, מעלים את התמונות שלכם, מוסיפים טקסט (רק אם רוצים), בוחרים גודל ותצורה, כמות, כתובת למשלוח, שולחים להדפסה ומקבלים את המוצר אליכם עד הבית עם שליח באיכות הדפסה גבוהה שתשאיר את כל סבתא וסבא פעורי פה! למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו בקליק ישירות מהמחשב שלכם!