הדפסת מחברות ממותגות

מחברות ממותגת בעיצוב אישי שלכם

מגוון מחברות הזמינות במערכת יאפשרו לכם ליצור מוצר מיתוגי שימושי במיוחד לשימוש פנימי או כמתנה ממותגת למגוון הלקוחות! ניתן לבחור במחברת שורות עם כריכה קשה או רכה, דבק או סליל ואפילו קיפול וסיכות. הגדלים הזמינים למחברות הינם A4 המקביל לעמוד מדפסת או A5 שהינו חצי מגודל A4, ניתן להזמין מחברות עם 40 דפים או 80 דפים. ניתן להעביר קובץ פנים מעוצב, במקום ברירת המחדל והיא דפי שורה, ללא תוספת תשלום, שירות זה מוענק באהבה רבה. היכנסו עכשיו, תעלו קובץ והמשלוח כבר בדרך אליכם!

מחברות ממותגות - מיתוג העסק שלכם

 

כשאתם מחפשים למתג את העסק שלכם, יתכן ואתם לא מכירים ולא מודעים לכל האפשרויות מיתוג הקיימות. ישנן אפשרויות מיתוג מגוונות כגון: מחזיקי מפתחות, ניירת משרדית ועוד. לא משנה מה באיזה אפשרות מיתוג תבחרו, בהחלט תהיה לה השפעה גדולה על המיתוג שלכם. אולם יש דרכים רבות להעביר את המסר שלכם ולגעת בלקוחות, ואתם בכלל לא צריכים להתאמץ על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. 

 

מחברת ממותגת בעיצוב אישי – הדרך המושלמת לשווק את העסק

מחברות ממותגות מעוצבות בעיצוב אישי הן דרך מצוינת, מעשית ושימושית לקדם את הערכים של העסק ושירותי העסק בצורה מרהיבה ומושכת את העין. אם גם אתם שואלים את עצמכם למה לבחור באפשרות של הדפסת מחברות ממותגות - אז הנה הסיבה החשובה מכל: הדפסת מחברת ממותגת הינה על כלי שיווק ופרסום זול ויעיל שמגיע לכל מקום ותמיד נמצא בטווח הראיה של העובדים והן הלקוחות שלכם. כל עסק רציני שחשוב לו לשמור על עוצמת המותג, ממתג את עצמו באמצעות הדפסת מחברות ממותגות, בין תחומי העיסוק הרבים שבוחרים באפשרות של מחברות ממותגות ניתן למצוא: מנהלים מכל הנישות, עורכי דין, רופאים, יזמים והרשימה עוד ארוכה. מחברות ממותגות הן כלי שיווק ופרסום רב תכליתי פופולרי לקידום מכירות שניתן לחלק אותו לעובדים והן ללקוחות. לא רק שהמחברות מספקות הזדמנות להזכיר ללקוחות את המותג והמוצר שלכם, אלא שמחברת ממותגת מציעה ערך מיתוג ענקי! לקוחות נוטים יותר לזכור עסק כאשר המותג תמיד בולט לנגד עיניהם מאשר עסק עם מותג לא בולט שלא נמצא בחשיפה מתמדת. בשורה התחתונה בהחלט מומלץ להשיג יתרון תחרותי ולהשתמש במחברות ממותגות ככלי שיווקי למשיכת לקוחות חדשים ויצירת נאמנות למותג.