מוצרי שילוט לפנים וחוץ

מגוון מוצרי שילוט פנים פרמיום בהדפסה על קאפה או נייר פוסטר איכותי, שילוט חוץ על גבי שמשונית במגוון גדלים עם טבעות מוכנה לתליה ועד מדבקות בגדלים שונים המתאימים לוויטרינות מעלים קובץ בקליק והמשלוח בדרך עד אליכם

העסק שלכם נראה מרחוק!

 

אנו בעותקים משתמשים בטכנולוגיית הדפסה שנקראת “הדפסה רחבה”, מדובר על סוג הדפסה המאפשרת הדפסה באיכות פרימיום גבוהה מאוד, הדפסה רחבה מושלמת עבור מוצרי שילוט ודפוס רחב מאחר וההדפסה מתבצעת במידות הדפסה גדולות אשר ניתן לראות מרחוק ובכך העסק שלכם יותר בולט.

 

האם כל עסק צריך מוצרי שילוט?

התשובה היא בהחלט כן! מעבר לכך שעסק משקיע בפרסום בגוגל או בפייסבוק, כל עסק חייב לייצר לעצמו ערוצי פרסום נוספים ועדיף כאלה שהם בהשקעה חד פעמית, דוגמה טובה לכך היא מדבקות ויניל לחלון ראווה (ויטרינה) של החנות או הרכב, מדובר על מדבקה באיכות גבוהה אשר עמידה בכל תנאי מזג האוויר, שרב או קרה לא מפחידים אותה! מה שלכם נשאר לעשות זה לבחור את המסר הרצוי, להזמין הדפסה, לקבל את המדבקה עם משלוח עד העסק עם שליח ויש לכם פרסום אפקטיבי, איכותי שמפרסם את העסק שלכם 24/7. 

מוצרי שילוט עם הדפסה אישית הם דרך מצוינת לקדם את העסק שלך. בין אם זו חנות קטנה או מסעדה, אתם יכולים להשתמש במוצרים אלה כדי להפוך את המותג שלכם לבולט.

 

איזה סוגי מוצרי שילוט ודפוס רחב עותקים מציעה?

ובכן, בעותקים תמצאו מגוון רחב של מוצרי שילוט לכל מטרה ובכל המידות, בין המוצרים תוכלו למצוא מדבקות ויניל לחלון ראווה, שלט שמשונית, הדפסה על קאפה והדפסה על פוסטר. כמובן שכל המוצרי דפוס באיכות גבוהה ללא פשרות.

 

למה לי להדפיס בעותקים?

מעבר לכך שתקבלו את שירות מעולה, אנו נדפיס עבורכם את התמונות שלכם בטכנולוגיית הדפסה ייחודית שמבטיחה שההדפס שלכם ישאר עם צבעים חיים ובוהקים לשנים קדימה. תהליך ההדפסה בעותקים עובר בקרת איכות מתמדת אשר מבטיחה תוצר ברמה הכי גבוהה שקיימת בארץ.