ספרים בכריכה קשה

star לפי חוות דעת של לקוחות

פירוט על כריכת ספרקשה

עותקים הינה פלטפורמת ההדפסות המקצועית ביותר להדפסת חוברות עם כריכה קשה ומתאימה לספר אישי בהוצאה עד מאות עותקים.

בעזרת מכונת כריכה אוטומטיות אנו מייצרים כמויות חוברות באופן מדויק ואיכותי תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים – הדבק נכנס לתוך שדרת הספר והופך את הספר שלכם ליצירת אומנות של ממש.

כריכת ספר קשה היא הכריכה המומלצת והיוקרתית ביותר להוצאת ספרים.

הכריכה עצמה מודפסת על גלון מדבקה הגדול מפי 2 מגודל הספר במצב סגור ועוטפת את הספר כשהשדרה עצמה מודבקת עם דבק ולתוך מרכז המדבקה.

במידה והכריכה הקדמית בצבע מלא – אנו ממליצים הדפסה על כרומו מט 300 גרםבתוספת למינציה מט.

יתרונות - המכשור המקצועי במפעל הייצור שלנו, מאפשר הגדרות הדפסה נרחבות ומגוונות , על נייר נטול עץ או כרומו מט וכריכה עד 850 עמודים בספר.

מומלץ במיוחד כאשר החוברת שלכם מעל 200 וברצונכם לייצר ספר של ממש.

 • הגדלים המוצגים של החוברות במצב סגור, A4 – הינו גודל של דף מדפסת , A5 הינו חצי דף מדפסת וגדלים נוספים לפי מידה.
 • כריכה מודפסת על נייר כרומו מט 300 גרם, ניתן לבחור תוספת למינציה.
 • הגבלת עמודים:
  נייר 80 גרם נטול עץ - עד 800 עמודים להדפסה דו צדדית, עד 400 עמודים להדפסה חד צדדית.
  נייר 90 גרם נטול עץ- עד 700 עמודים להדפסה דו צדדית, עד 350 עמודים להדפסה חד צדדית.
  נייר 130 גרם כרומו מט- עד 450 עמודים להדפסה דו צדדית, עד 225 עמודים להדפסה חד צדדית.

הדפסה מומלצת : להדפסת חוברת על נייר פנים כרומו מט 130 גרם המתאים לתוכן ויזואלי צבעוני או להבלטה של אותיות בהדפסה של פסקאות טקסט בשחור לבן. כריכה על מדבקהוניל מט– התוצאה – הספר האיכותי ביותר שניתן לייצר עם כריכה קשה פרמיום.

 • ספר אישי בהוצאה עד מאות עותקים.
 • ספרי בישול.
 • ספרי לימוד.
 • ספרי קריאה.
 • ספרים עם ערך סנטימנטלי
 • ספרים שהתוכן שלהם מחייב איכות ומעמד
 • ספרים שהתוכן שלהם מודפס על דפי כרומו ומעל 100 עמודים
video-tutorials
1הגדרות הדפסה וכריכה
2קבלת הצעת מחיר תוך שעה
שימו לב! הצעות המחיר להזמנה של 10 עותקים ומעלה! במידה ותרצו להדפיס עותקים בודדים, תוכלו לעשות זאת במחירים מוזלים ובקלות>> לחצו כאן לטעינת קבצים להדפסה
סוג נייר פנים
סוג הדפסה
הדפסת פנים
גודל
בחירת גודל בס"מ

עותקים גאה להעניק שירות לעשרות אלפי לקוחות מרוצים!

קבלו הצעת מחיר תוך שעה!

support-item

שביעות רצון מובטחת

אנחנו נדאג לכך שתקבלו מוצר מושלם בזמן הדרוש!

support-item

זמן בעותקים זה ערך עליון!

אנחנו נעבוד למענכם במהירות המרבית!

support-item

אנחנו אוהבים לעזור

דברו אתנו, אנחנו נשמח לעזור ככל האפשר!

support-item

איכות ללא פשרות

מכשור אוטומטי הטוב בעולם וצוות של מקצוענים

לקוחות ממליצים

חוות דעת שללקוחות מרוצים star

review
review
review
review
verifiedקונה מאומת
review-star
לאחר שנים של איסוף חומרים ועריכה לשונית מדוקדקת - הגיע הרגע המיוחל - הדפסת הספר! עותקים היו שם בשבילנו עם סבלנות ותודעת שירות שלא אופיינית כלל לבתי דפוס- הכל היה מושלם והתוצר הוא ספר איכותי ומרגש שחולק לכל המשפחה מכל קצבותיה! תודה לצוות עותקים!!
רונית, הפיקה ספר לאביה הניצול שואה , ינואר 2022
verifiedקונה מאומת
review-star
בעקבות הקורונה קיבלנו תקציב למחלקת האקדמיה - עותקים עזרו לנו להפיק ולהדפיס ספר תרגול המרכז חומרי לימוד , מבחנים וסיכומים במגוון מקצועות ואף עזרו לנו למכור את הספרים דרך הפלטפורמה עצמה - כל מה שנשאר לנו זה להתגאות בפני הסטודנטים! תודה רבה על שירות טכנולוגי שאין שני לו, ספרים ברמה הגבוהה ביותר ושירות שמחמם את הלב!
גדי, סיור אגודת סטודנטים , ינואר 2022
verifiedקונה מאומת
review-star
אחרי חיפוש לא קצר אחרי בית דפוס שיוכל לשלב את האיכות הגבוהה ביותר בייצור, עם מחיר טוב ושירות טכנולוגי מהיר - מצאנו את עותקים! ספרי ההדרכה שהכנו למחזור קורס המזומ"ש שלנו היה מעבר לכל ציפייה ולקח את כל הקורס רמה אחת מעל כל אלו שהיו לפניו! תודה רבה על מוצר מושלם ושירות ייחודי בארץ שלנו!
אלי, מנהל הדרכה ברשת מלונות, יולי 2021

שאלות נפוצות

אספנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר שלקוחות שואלים

שאלה
מהי כריכת ספר קשה ?
תשובה

כריכת ספר קשה נוצרת כאשר מדביקים אוגדן דפים ומייצרים מהם שדרת חוברת אליה מוצמדת כריכה עוטפת המחברת גם היא בחלקה הקדמי והאחורי ליחידת קרטון קשיחה ועמידה המייצרת עטיפה קשה וחזקה לספר

תשובה

כריכת ספר קשה תתאים עבור, ספרי קריאה וקטלוגים אשר מספרי הדפים בהם גדול מ-40 בהדפסה דו צדדית ואנו נרצה לייצר לספר מעמד פרמיום איכותי שישמר לשנים רבות ויהיה עמיד לנסיעות ומעברים.

תשובה

אנו ממליצים לייצר שוליים גדולים יותר בס"מ אחד בצד שבו תודבק השדרה, הבליד העודף יהפוך את השוליים לאחידים בתוך המסמך לאחר ביצוע הכריכה למראה איכותי ומקצועי יותר – במיוחד בקטלוגים או ספרי קריאה שמציגים עמודים מעוצבים משולבים בפסקאות ותמונות.

תשובה

ראשית מדובר על הכריכה המרשימה ביותר למראה, היא סופר איכותית ומוסיפה עמידות לספר ומתאימה אותו לנסיעות ומעברים רבים. גם בייצור של כמויות קטנות (של 10 יח ומעלה) ומאפשרת אוגדן חזק ועמיד למאות דפים. דבק הכריכה גמיש ואינו נשבר, לכן נוח לנשיאה ופתיחה חוזרת, אך עם זאת מאפשר פתיחה מלאה של הספר מבלי שדפים יפלו.

תשובה

כריכת ספר רכה וכריכת ספר קשה אהובות ונפוצות מאוד לספרים וקטלוגים , בשניהם נעשה שימוש בכריכה קדמית ואחוריתכגיליון אחד העוטף את החוברת בכריכת ספר רכה – דפי הספר מאוגדים בעזרת דבק חזק במיוחד אליו מוצמד גיליון הכריכה לייצור שדרה אחידה וחזקה כשגיליון הכריכה עד משקל של 350 גרם עם למינציה, לעומת זאת כריכה קשה תודבק ליחידות קרטון קשיח שיהפוך את הספר לסופר פרמיום ויוקרתי עם עמידות מקסימלית לכל תנאי וסביבה.

תשובה

היות והדבק גמיש וניתן לחתוך את הקרטון לכריכה הקשה לכל מידה – אנו לא מגבילים אתכם אך המלצתנו היא לא לחרוג מA5 בגבול התחתון וA4 בגבול העליון, מידה נוספת היא מידת ריבועית של 20X20 והיא נפוצה מאוד לאלבומי תמונות וספרים אישיים.

תשובה

מספר העמודים המקסימלי לכריכת ספר לנייר נטול עץבמשקל 80 גרם הינו 420 דפים (840 עמודים בהדפסה דו צדדית ) , כמובן שעם עליה של משקל הנייר כך, תרד הכמות המקסימלית.

תשובה

יש להעביר את הקבצים בפורמט PDF. ניתן להעביר קובץ אחד ובו הכריכה הקדמית והאחורית ואנו נבנה את הכריכה המחוברת, ניתן להעביר בשני קבצים נפרדים וכו.. תבחרו אתם את הדרך הנוחה לכם, העיקר שפורמט הקובץ יהיה PDF סגור להדפסה Embedded PDF שיכילו בתוכו את הפונטים (במידה ויש שימוש בפונט מיוחד)