הדפסת פנקסים

הדפסת פנקסים: מבחר פנקסים לכל עסק

הדפסת פנקסים: כל סוגי הפנקסים החל מפנקסי חשבוניות, קבלות תעודות משלוח, הצעות מחיר ועוד, כל סוגי הפנקסים לכל סוגי העסקים והחברות! בנוסף מבחר פנקסים לניהול משימות ועבודות משרד! בוחרים פנקס, מעלים קובץ לוגו והמשלוח כבר בדרך אליכם

הדפסת פנקסים לעסק בעיצוב אישי

כל הניירת המשרדית היא הפנים של העסק בדיוק כמו הכרטיס ביקור, ועליה לכלול את כל הפרטים החשובים של העסק שלכם.

פנקסים ממותגים יצרו את הבידול העסקי שלכם ויעשו את “ההבדל הקטן” ביניכם לבין המתחרים שלכם.

אז מה הם היתרונות של פנקסים ממותגים לעסק שלכם?

פנקסי חשבוניות ממותגים אישית יאפשרו ללקוחות שלכם לזהות את העסק והמותג שלכם בקלות

שילוב לוגו וצבעי מיתוג של העסק ישאירו רושם על הלקוחות

מספרי טלפון ודרכי התקשרות נוספים שיופיעו בפנקסים יגדילו את הלידים, המכירות ואת חווית השירות.

מחזק את אמון הלקוח בחברה

דרך מעולה להעביר את המסרים שלכם לכל לקוח

אנחנו בעותקים מציעים דרך פשוטה למתג את כל הניירת המשרדית שלכם ולהרוויח בידול ענק למול המתחרים שלכם והכול בכמה צעדים פשוטים.

אז איך עושים זאת? פשוט!

נכנסים לאתר עותקים, בוחרים את התבנית והעיצוב המועדף אליכם מתוך מבחר ענק של תבניות מוכנות שהוכנו על ידי האנשי מקצוע של עותקים, מזמינים סוג פנקס, כמות, כתובת למשלוח ומקבלים את המוצר שהזמנתם באיכות הדפסה גבוהה ובמשלוח עד הבית.

הכל נעשה בממשק הזמנה, פשוט, נוח וידידותי למשתמש :) הזמינו כבר היום!

 

הדפסת פנקסים לשימוש משרדי וחשבונאי

פנקסי חשבוניות, פנקסי חשבונית מס קבלה, פנקסי הצעות מחיר ותעודות משלוח

פנקסי החשבוניות הינם כלי עבודה נוח ופשוט שמתאים לעסקים קטנים או בינוניים המנוהלים על ידי עצמאיים. 

פנקסי החשבוניות הינם כלי עבודה נוח ופשוט שמתאים לעסקים קטנים או בינוניים המנוהלים על ידי עצמאיים. יש צורך מבחינה משפטית ליצור סדר בכל התהליך של הוצאת חשבוניות שאותם בעלי העסק אמורים לספק ללקוח. כך שהלקוח יקבל את ההעתק המקורי את ההעתק הנוסף יש להעביר למנהל החשבונות ועותק נוסף יש לשמור אצל בעל העסק לצורך מעקב ותיעוד.

במאמר זה ניתן לכם כמה כללים שיכולים לעזור לכם בעיצוב מוצלח של הדפסת פנקסי חשבוניות -

פרטי העסק – ראשית יש לכתוב את כל פרטי העסק בצורה ברורה. זה יופיע בראש החשבונית. כדאי לכתוב זאת בכתב גדול יותר משאר הפרטים שיופיעו בחשבונית, כדי שיבליט את שם העסק שלכם. לצד שם העסק יש לכתוב את מס' העוסק המורשה או הפטור או תעודת הזהות – זה מס' הזיהוי של העסק שלכם ולכן חשוב מאוד לכתוב זאת על גבי החשבונית.

הוספת הלוגו שלכם – אם יש לכם לוגו, כדאי להוסיף גם אותו. לרוב זה יופיע על יד שם העסק. זה ישדרג את החשבונית שלכם וייתן לו את המראה המקצועי שלו.

פרטים וכתובת מלאה למשלוח דואר – חלק מתצוגת פרטי העסק שלכם יכללו את כתובת בית העסק שלכם, זה ישמש את הלקוחות שלכם לצורך משלוח התשלום.

גודל הפנקס – אם תיאור השירות או המוצר לא אמור להיות ארוך מידי אתם יכולים ללכת על הפנקסים של שש בדף. אך אם יש לכם הרבה מה לכתוב בחשבוניות – תצטרכו להדפיס חשבוניות גדולות יותר בהתאמה לגודל הרצוי מבחינתכם.

מספור הפנקסים – רשויות המס דורשות שהמספור יהיה על פי סדר רץ כדי למנוע מצב שבו יהיו חשבוניות בעלי אותו מספר. זה גם עוזר במעקב אחר החשבוניות.

מקור + העתק או שניים. 

 אצלנו תוכלו לקבל שירות מושלם של הדפסת פנקסי חשבוניות.​