חוברות ספירלה פרמיום

לפי חוות דעת של לקוחות star

פירוט על חוברות פרמיום עם סליל

עותקים הינה פלטפורמת ההדפסות המקצועית ביותר להדפסת חוברות, קטלוגים וספרים עם סליל מתכת! בעזרת מכונת כריכה אוטומטיות אנו מייצרים כמויות חוברות באופן מדויק ואיכותי תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים.

הדפסה הצבעונית שלנו במדפסת קנון לנראות מהודרת וסופר איכותית.

 

 • ספרי בישול.
 • יומנים וספרים אישיים.
 • מצגות לדרג הנהלה.
 • קטלוגים שיווקיים לעולם הנדל"ן, הפרסום, תיירות, המסעדנות ועוד
 • קטלוגים אינפו לעולם התיירות
 • קטלוגים סיכום פרויקט לארגונים.
 • קטלוגים לכנסים לחברות.

הגדרות הדפסה מומלצות : להדפסת חוברת על נייר פנים 170 גרם כרומו המתאים לתוכן ויזואלי צבעוני של מוצר או שירותים שונים , הכריכה מודפסת על כרומו מט 350 גרם, המלצתינו לבחור בגימור למינציה מט.

ניתן לבחור בכריכה בחלק העליון של החוברת או בשני צדי החוברת בהתאם למטרות השימוש.

 • כריכת פרמיום מודפסת על 350 גרם כרומו מט, ניתן לבחור תוספת למינציה.
 • הגדלים המוצגים של החוברות במצב סגור, A4– הינו גודל של דף מדפסת , A5 הינו חצי דף מדפסת.
 • חוברת פרמיום עם סליל מתכת גימור איכותי ופרקטי לפתיחה מלאה של 180 מעלות של החוברת ומאפשרת סגירה חוזרת בשימוש של כריכה קדמית המודפסת על נייר כורמו מט עם גימור למינציה
 • מודפס על נייר פנים כרומו מט במשקלים שונים לבחירה.

הכריכה עצמה היא ניקוב חורים לצד החוברת והחדרה של סליל לתוך אותם החורים לאיגוד הדפים ביחד לכדי חוברת אחת.

יתרונות - חוברת סליל מאפשרת אוגדן של עד 400 / 800 עמודים בהדפסה דו-צדדית, פתיחה מלאה של החוברת ושמירה על איכות הדפדוף לאורך זמן.

video-tutorials
1הגדרות הדפסה וכריכה
2קבלת הצעת מחיר תוך שעה
שימו לב! הצעות המחיר להזמנה של 10 עותקים ומעלה! במידה ותרצו להדפיס עותקים בודדים, תוכלו לעשות זאת במחירים מוזלים ובקלות>> לחצו כאן לטעינת קבצים להדפסה
סוג סליל
סוג נייר פנים
סוג כריכה
הדפסת פנים
סוג הדפסה
גודל
בחירת גודל בס"מ

עותקים גאה להעניק שירות לעשרות אלפי לקוחות מרוצים!

קבלו הצעת מחיר תוך שעה!

support-item

שביעות רצון מובטחת

אנחנו נדאג לכך שתקבלו מוצר מושלם בזמן הדרוש!

support-item

זמן בעותקים זה ערך עליון!

אנחנו נעבוד למענכם במהירות המרבית!

support-item

אנחנו אוהבים לעזור

דברו אתנו, אנחנו נשמח לעזור ככל האפשר!

support-item

איכות ללא פשרות

מכשור אוטומטי הטוב בעולם וצוות של מקצוענים

לקוחות ממליצים

חוות דעת שללקוחות מרוצים star

review
review
review
review
verifiedקונה מאומת
review-star
קודם כל נתחיל ב- תודה תודה תודה ועוד אלף פעמים תודה על שירות שלא מהעולם הזה! צוות עותקים עזרו לי להפיק ספר מתכונים שכתבתי עבור הילדה שלי הציליאקית , הדפסנו ב-20 עותקים וחילקנו לכל המשפחה, ככה שנגמרו להם התירוצים! שוב תודה על סבלנות אין קץ, איכות מטורפת ומחיר הוגן!
מיכל, כתבה ספר מתכונים, פברואר 2022
verifiedקונה מאומת
review-star
ערכנו לתלמידים ספרון המרכז את הדגשים לקראת בחינות הבגרות, התנהלות בזמן קורונה ומסרים מצוות ההוראה בתיכון, עותקים הדפסיו עבורנו את הספרונים ושלחו אותם עם שליח עד הביתה, השירות יוצא הדופםן הפתיע אותנו, המחיר הדהים אותנו ואיכות ההדפסה והכריכה השאירו אותנו עם פה פעןור - עותקים מומלצים מכל הלב
שי, מחנך בתיכון בבאר שבע, ינואר 2022
verifiedקונה מאומת
review-star
הכנו לילדים ספרוני צביעה עם הקדשות מהצוות - החוברת הכי איכותית ייפה ומרגשת שעשיתי בחייי - תודה רבה לצוות עותקים על הסבלנות (אני לא לקוחה קלה בכלל) ועל התוצרהכל כך איכותי! כולם נהנו במקסימום!
מיכל , מנהל מעון יום, דצמבר 2021

שאלות נפוצות

אספנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר שלקוחות שואלים

שאלה
מהי כריכת סליל ?
תשובה

כריכת סליל היא חירור לאורך שדרת החוברת והחדרה של סליל מתכת או פלסטיק לתוך הדפים לכדי אוגדן.

תשובה

חוברת עם סליל תוכל לענות עלצרכים רבים, לחוברת לימוד תוכל להיות כריכה מושלמת, אנו ממליצים לחוברת לימוד להדפיס בשחור לבן עם נייר נטול עץ וכמובן סליל מתכת עמיד וחזק וידידותי לסביבה יותר מפלסטיק.

תשובה

אנו ממליצים לייצר שוליים גדולים יותר בס"מ אחד בצד שבו הסליל יוחדר, הבליד העודף יהפוך את השוליים לאחידים בתוך המסמך לאחר ביצוע הכריכה למראה איכותי ומקצועי יותר –במיוחד בקטלוגים או ספרי בישול שמציגים עמודים מעוצבים המשלבות פסקאות ותמונות.

תשובה

הטכניקה הינה אותה הטכניקה – חירור והחדרה של סליל, אך ההבדל הוא במדיות עצמן ואופן הגימור והתאמה לצורך בשטח, לדוגמא חוברת לימוד תעשה על נייר הדפסה רגיל ותאפשר לימוד מהיר לזמן קצר, חוברות לימוד, תרגול לקריאה או חוברות צביעה, תרגול לגנים ובתי ספר המחייבים צביעה או כתיבה ובו נעשה שימוש בסליל גמיש יותר וקל יותר והוא סליל הפלסטיק.

אך קטלוג או ספר בישול המציג תמונות, או קטלוג מעוצב לאופנה, מכירות או הייטק אשר משדר תוכן קריאה איכותי ויוקרתי יודפס על דפי כרומו שלא מאפשרים כתיבה, אך מדגישים צבעים ומתאימים להדפסה צבעונית יודפס בפורמט פרמיום עם כריכה עבה במיוחד ותוספת למינציה שתהלום את היוקרה ואת המוצר המוצגים בתוכן המגזין וחוברות זו נעשה שימוש בסליל מומלץ והוא סליל מתכת

תשובה

גודל הסליל הינו כאורך חוברת A4– ניתן לחתוך אותו לפי מידה ובהתאם למה שצריך.

תשובה

מספר העמודים המקסימלי לכריכת סליל בדפי כרומו מט במשקל 80 גרם הינו 400 דפים (800 עמודים בהדפסה דו צדדית) , כמובן שעם עליה של משקל הנייר, כך תרד הכמות המקסימלית.

תשובה

יש להעביר את הקבצים בפורמט PDF. ניתן להעביר קובץ אחד ובו הכריכה הקדמית והאחורית ואנו נבנה את הכריכה המחוברת, ניתן להעביר בשני קבצים נפרדים וכו'.

תבחרו אתם את הדרך הנוחה לכם, חשוב שפורמט הקובץ יהיה PDF סגור להדפסה Embedded PDF שיכילו בתוכו את הפונטים (במידה ויש שימוש בפונט מיוחד)