מגזינים או ברושורים פרמיום

star לפי חוות דעת של לקוחות

פירוט על חוברות מגזין פרמיום

עותקים הינה פלטפורמת ההדפסות המקצועית ביותר להדפסת מגזינים!

בעזרת מכונות ההדפסה והכריכה המתקדמת בעולם, אנו מייצרים מגזינים המקופלים, ומשודכים באופן אוטומטי – סופר מדויק ואיכותי!

שדרה מרובעת - המכונה שלנו יודעת להעניק לחוברת הסיכות מגזין שלכם שדרה מרובעת והופכת אותו להיות סופר פרמיום – ללא קשר לתוכן!

יתרונות - כריכת מגזין היא הזולה ביותר מבין כל הכריכות, היא ידידותית לסביבה וכמובן המהירה ביותר לביצוע בעזרת המכונות האוטומטיות שלנו.

 • סיכות המגזין מבוצעת על ידי מכונה מתקדמת המייצרת שדרה מרובעת איכותית.
 • גימור החוברת מבוצע על ידי מכונת חיתוך אוטומטית לקבלת דיוק מושלם.
 • מודפס על נייר פנים כרומו מט במשקלים שונים לבחירה.
 • כריכה מודפסת על נייר כרומו מט 300 גרם, ניתן לבחור תוספת למינציה.
 • הגדלים המוצגים של החוברות במצב סגור, A4– הינו גודל של נייר מדפסת , A5 הינו חצי דף מדפסת.
 • הגבלת עמודים: 130 גרם מוגבל ל- 120 עמודים, 170 גרם מוגבל ל- 88 עמודים, 22 גרם מוגבל ל-68 עמודים, כמובן כי מדובר על עמודים בקובץ.
 • קטלוגים שיווקיים לעולם הנדל"ן, הפרסום, תיירות, המסעדנות ועוד
 • קטלוגים אינפו לעולם התיירות
 • קטלוגים סיכום פרויקט לארגונים.
 • קטלוגים לכנסים לחברות.
 • מצגות לדרג הנהלה

הגדרות הדפסה מומלצות : להדפסת מגזין סופר פרמיום שישדר יוקרה ויעשה עבורכם את העבודה, אנו ממליצים להדפיס על נייר פנים כרומו מט 170 גרם, בגודל A4 , עם כריכה כרומו מט 250 בגימור למינציה מט.

video-tutorials
1הגדרות הדפסה וכריכה
2קבלת הצעת מחיר תוך שעה
שימו לב! הצעות המחיר להזמנה של 10 עותקים ומעלה! במידה ותרצו להדפיס עותקים בודדים, תוכלו לעשות זאת במחירים מוזלים ובקלות>> לחצו כאן לטעינת קבצים להדפסה
סוג נייר הפנים
סוג כריכה
הדפסת פנים
גודל
בחירת גודל בס"מ

עותקים גאה להעניק שירות לעשרות אלפי לקוחות מרוצים!

קבלו הצעת מחיר תוך שעה!

support-item

שביעות רצון מובטחת

אנחנו נדאג לכך שתקבלו מוצר מושלם בזמן הדרוש!

support-item

זמן בעותקים זה ערך עליון!

אנחנו נעבוד למענכם במהירות המרבית!

support-item

אנחנו אוהבים לעזור

דברו אתנו, אנחנו נשמח לעזור ככל האפשר!

support-item

איכות ללא פשרות

מכשור אוטומטי הטוב בעולם וצוות של מקצוענים

לקוחות ממליצים

חוות דעת שללקוחות מרוצים star

review
review
review
review
verifiedקונה מאומת
review-star
את הקטלוגים שלנו אנו מדפיסים רק בעותקים! איכות ההדפסה, הדיוק והעמידה בזמנים שלא מצאנו באף מקום אחר
אבי, מנהל רכש, נובמבר 2021
verifiedקונה מאומת
review-star
במשך שנים אנו מדפיסים את תוצרי הדפוס של המכון שלנו בעותקים, לאחרונה הדפסנו קטלוג חוגים על נייר כרומו איכותי - התוצאה מעבר לדמיון והמחיר נמוך ממחירי השוק- עותקים עושים פלאים- מומלץ ביותר!
ויטלי, בעל סטודיו לאומנויות לחימה, ינואר 2022
verifiedקונה מאומת
review-star
לאחרונה השקנו פרוייקט מבוקש במרכז הארץ, חיפשנו בית דפוס להדפסת הקטלוגים המציגים את הפרוייקט - עותקים עשו עבורנו מעל ומעבר והתוצאה- קטלוגים ברמה הגבוהה ביותר שניתן לדמיין - תודה רבה לצוות עותקים!
מיכל, מנהלת מכירות בשוק הנדל"ן, פברואר 2022

שאלות נפוצות

אספנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר, בהצלחה!

שאלה
מהי כריכת מגזין ?
תשובה

כריכת מגזין הינה השם של טכניקה פופולרית ואיכותית העושה שימוש בסיכות שדכן לאגוד ולהחזיק דפים המקופלים באמצע לכדי חוברת אחת.

תשובה

כאשר נרצה לייצר קטלוג פרקטי לדפדוף ובעל חוזק ועמידות, אך עם זאת לשדר יוקרה וחשיבות לתוכן של הקטלוג, החל מקטלוג אופנה, נדל"ן ועד לחוברת INFO להייטק או למוצר בעל מותג חזק.

תשובה

הטכניקה הינה אותה הטכניקה – שידוך השדרה וקיפול של הכריכה ודפי הפנים, אך ההבדל הוא במדיות עצמן ואופן הגימור והתאמה לצורך בשטח, לדוגמא חוברת לימוד תעשה על נייר הדפסה רגיל במגזין ותאפשר לימוד מהיר לזמן קצר, מבחן כמו סימולציית פסיכומטרי או חוברות צביעה,תרגול לגנים ובתי ספר המחייבים צביעה או כתיבה.

אך מגזין המציג תמונות, או קטלוג מעוצב לאופנה, מכירות או הייטק אשר משדר תוכן קריאה איכותי ויוקרתי יודפס על דפי כרומו שלא מאפשרים כתיבה, אך מדגישים צבעים ומתאימים להדפסה צבעונית יודפס בפורמט פרמיום עם כריכה עבה במיוחד ותוספת למינציה שתהלום את היוקרה ואת המוצר המוצגים בתוכן המגזין

תשובה

אנו מתייחסים לגודל מגזין כאשר הוא במצב סגור, כלומר שמגזין A4 , זה בעצם דף A3 מקופל באמצע,מגזין A5 הוא דף A4 מקופל באמצע וכך הלאה. ניתן לעשות מגזינים בגודל מותאם, לדוגמה מגזין ריבוע או מגזין סטריפ על מידות שתקבעו בעת ההזמנה.

תשובה

מגזין מודפס בהדפסה דו צדדית, וחייב להיות בכפולות של 4, לכן מספר העמודים המינימלי בקובץ חייב להיות עבור הכריכה4 עמ' , בהדפסה של קובץ עם 4 עמודים, יודפס דף אחד מקופל ללא סיכות.

במידה ומספר העמודים בקובץ אינו בכפולות של 4, אנו נהיה חייבים להוסיף עמודים ריקים לאחר העמוד הראשון, העמוד האחרון וכו'.

תשובה

מספר העמודים המקסימלי לכריכת מגזין בדפי כרומו מט במשקל 130 גרם הינו 120 עמודים, כמובן שעם עליה של משקל הנייר כך, תרד הכמות המקסימלית.

תשובה

הגימור שלנו במכונה אוטומטית שיודעת לקפל לשדרה מרובעת, ולחתוך את השוליים של החוברת הנוצרים בעת הקיפול כדי לתת מראה אחיד לחוברת לאחר השידוך.

תשובה

למרות שהשדרה שלנו מרובעת אנו לא ממליצים להדפיס טקסט, קיימת סטייה של עד 2 מ"מ וכמובן שהסיכות נמצאות במרכז השדרה, לכן המלצתנו היא לצבוע בצבע אחיד את השדרה כהמשך של הכריכה הקדמית.

תשובה

יש להעביר את הקבצים בפורמט PDF. ניתן להעביר קובץ אחד ובו הכריכה הקדמית והאחורית ואנו נבנה את הכריכה המחוברת, ניתן להעביר בשני קבצים נפרדים וכו'.

תבחרו אתם את הדרך הנוחה לכם, חשוב שפורמט הקובץ יהיה PDF סגור להדפסה Embedded PDF שיכילו בתוכו את הפונטים (במידה ויש שימוש בפונט מיוחד)