אריזת מתנה עם ברכה או אריזה מהודרת
מגוון אריזות למשלוח מחכות לכם בעותקים!

חדש בעותקים - אריזת מתנה!

משלוח מהייצור עד ליעד באריזת מתנה שנארזת באהבה גדולה!

דמיינו את זה!
עיצבתם מספר בלוקי עץ עם הדפסים מהטיול האחרון, עיצבתם לסבתא סינר עם תמונה והקדשה או אפילו עיצבתם ספר מתכונים עם כפפת תנור למטבח לכל הדודים!

יש בעותקים עשרות סוגי מתנות מודפסות – ועכשיו גם תוכלו לארוז אותם כמתנות איכותיות! תוכלו לבקש שנארוז עבורכם את המתנות באריזת מתנה לא פחות ממושלמת שתקבל יחס מועדף והרבה אהבה!

המוצרים יעטפו ויונחו בתוך אריזה מהודרת, המעוצבת כקופסת מתנה, משטח האריזה מרופד בגזרי נייר טיוטה כמחזור , אשר יגנו על המוצרים ויהווה משטח הנחה מושלם למתנות מודפסות. האריזה תיסגר עם מכסה מהודר עליו מודפס סרט נייר בעיצוב משגע!

לאחר שתיסגר עם המוצרים בתוכה, האריזה עצמה , תוכנס לתוך קרטון לבן עמיד שיוכל להגן על האריזה והמוצרים בזמן המשלוח. פשוט מושלם! עכשיו אפשר לשלוח לדודה שגרה 3 שעות נסיעה מכם – מגוון מתנות מבלי לצאת מהבית!

ואפשר גם לצרף ברכה... אמרנו?

ברכה מעוצבת כתוספת לאריזת מתנה!

בלעדי לעותקים - מגוון ברכות מחכות לכם לצירוף להזמנות של מתנות מודפסות

אריזת מתנה היא לא פחות ממדהימה אבל כדי שזה יהיה מושלם - תוסיפו ברכה מודפסת ומעוצבת במחיר מצחיק!
עותקים מאפשרים לכם להוסיף לאריזת מתנה בלבד, ברכה המודפסת על נייר כרומו 300 גרם איכותי בעיצוב מותאם!
מגוון ברכות לנושאים שונים!

אריזה מהודרת!

הדפסתם עבודת הגשה? עיצבתם אלבום תמונות או אפילו מספר בלוקי עץ?

אריזה מהודרת תגן על מוצרי הדפוס שלכם ותגיש אותם ברמה הגבוהה ביותר! מוצרי קד"מ ומוצרי דפוס לעסק שרוצה לפנק את לקוחותיו, ישלחו באריזה מהודרת ישירות לבית העסק של הלקוח!
קדימה למה אתם מחכים? כנסו עכשיו ותרגישו את עוצמת החוויה!

אריזות סטנדרט!

אריזת מוצרי דפוס ללא תוספת תשלום באיכות גבוהה ועמידות מובטחת!

מוצרים גדולים או הדפסות בנפח גדול ישלחו בארגז לבן עמיד. מסמכים ישלחו במעטפה ממותגת בעלת הגנה פנימית לשמירת איכות החומרים ומניעה מחדירת נוזלים.
משלוח מסמכים לאגודות בניילון מוצמד ממותג עותקים, כל ההזמנות מרוכזות בארגז עותקים לבן ויפורקו לתוך הכוורות לאיסוף על פי שם.