הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות בעיצוב אישי

מבחר איכותי של חולות עם הדפס, לחתונות, ימי הולדת ועוד, במחיר מוזל ומשלוח מהיר, מעלים תמונה בקליק והמשלוח בדרך! קדימה, את מי תרצו לרגש?

חולצות מודפסות בעיצוב אישי

הדפסה על חולצות לחתונה

ההחלטה להתחתן היא החלטה חשובה ביותר, זהו בהחלט יום מרגש לכלה, חתן למשפחות ואף לחברים הקרובים. הפכו את היום המרגש הזה למרגש עוד יותר על ידי כך שתזמינו לחתן, שושבין, חברים ואפילו לאבי החתן והכלה חולצות עם הדפס אישי משעשע אשר ינציח את האירוע.

הדפסה משעשעת על חולצה בהחלט תוסיף לכיף ולאווירה של החתונה!

 

הדפסה על חולצות למסיבת רווקים ורווקות

מסיבת רווקים או רווקות היא אירוע המציין את סיום התקופה הכי חסרת דאגות ומשוחררת בחייך- תקופת הרווקות. כל החברים מתאספים לחגיגה מלאת אלכוהול ובילוי ללא מעצורים ;)

חוגגים רבים אוהבים להדפיס חולצות בעיצוב אישי משלהם כאשר חוגגים מסיבת רווקים או רווקות – לעומת זאת, אפשר לעשות זאת גם בחתונה. עם זאת, בשל רמת החופש האמנותי הגבוהה יותר שיש לכם במסיבות רווקים, התוצאות משעשעות ומטורפות יותר.

 

מעולה! אני גם רוצה להדפיס חולצה לאירוע שלי!

החלטה נבונה! עותקים זהו בהחלט המקום הנכון ביותר להזמין הדפסה על חולצות וזאת מכמה סיבות.

קודם כל איכות החולצה עצמה, וכאן מדובר על איכות בד גבוהה ללא פשרות.

שנית, איכות ההדפסה עצמה - �הדפסה נעשית על מדפסת חדשנית וטכנולוגיות הדפסה המבטיחה שגם אחרי מספר רב של כביסות ההדפסה לא תמחק.

שלישית - קלות ההזמנה - ממשק ההזמנה החדשני בעותקים מאפשר לכם בלחיצת כפתור להעלות את התמונה או העיצוב האישי שלכם ישירות מתוך המחשב או הסמארטפון. בוחרים סוג חולצה (פולו או טי שירט), סוג הדפס (קדמי על כיס או אחורי על גב החולצה), כמות, מזינים כתובת והשליח בדרך אליכם עם החולצות.