הדפסת פליירים

פלייר הינו מוצר פרסום מושלם והכרחי! מגוון פליירים וברושורים בהדפסת פרמיום עם קיפול אחד או שניים או ללא קיפול כלל במחירים מוזלים ומשלוח עד לפתח העסק, מעלים קובץ בקליק והמשלוח בדרך

 

הדפסת פליירים - לפרסם את העסק בכל מקום

למה חשוב להזמין הדפסת פלייר?

הדפסת פליירים זאת אסטרטגיית שיווק שהכי מתעלמים ממנה למרות היעילות שלה. אין דרך טובה יותר למשוך תשומת לב של לקוחות פוטנציאלים מפלייר מודפס פיזית שהלקוח מסתכל עליו בלייב.

וזאת הסיבה שפלייר הוא כלי שיווקי מעולה: קטן, מכיל מסר ממוקד, עיצוב בולט לעין, ניתן לקרוא את המסר תוך כמה שניות.

הדפסת פליירים הינה אחת מההחלטות העסקיות החשובות ביותר שתקבלו עבור העסק שלכם. בסופו של דבר הרבה עסקים מפרסמים באופן פיזי ולא רק בדיגיטל ואחד החומרים הפיזיים השיווקיים הוא פלייר. בפלייר שכתוב ומעוצב בצורה נכונה תוכלו לשווק לקהל גדול ולשמור על איזון תקציבי. 

היתרונות של הפלייר

כפי שנאמר, פלייר הינו מוצר שיווקי נטו גם בעידן האינטרנט והפרסום הדיגיטלי. ויש לכך כמה סיבות: מאחר וגודל הפלייר קטן יותר לפיכך הינו מזמין יותר ותופס יותר את העין עם המסרים השיווקים הקולעים בול. פליירים מושלמים כאשר רוצים להעביר מסר קצר וקולע ולא להעמיס במידע על הלקוח. רוצים להעביר מסר קצר וקליט? הדפסה על פלייר זה בדיוק המוצר שאתם צריכים!

איזה סוגי פליירים אתם מציעים?

פלייר ללא קיפול - פליירי� ללא קיפול הם הדרך הטובה ביותר לעורר תשומת לב ולהעביר במהירות ותוך זמן קצר מסר שיווקי קולע ומדויק.

פלייר קיפול אחד - עם פלייר קיפול אחד תוכלו לקדם במהירות את המוצרים והשירותים שלכם ולקדם את העסק שלכם. ניתן להשתמש בו למגוון מטרות ובמגוון מקומות: פרסום, אירועים, תערוכות, כנסים ובכל מקום בעל פוטנציאל עסקי.

פלייר עם שני קיפולים - הדרך האולטימטיבית להציג את המסר שלכם במלואו ולשלב בין כל העולמות - השיווק והאינפורמטיבי. מצד אחד להניע לפעולה, מצד שני להגביר את סמכות המותג ואמון הלקוח במוצר, שירות והעסק שלכם. במשפט אחת - ליהנות מכל העולמות.

 


 

איך מעצבים ומזמינים?

עותקים הופכת את הקערה על פיה ומנגישה את תהליך העיצוב וההזמנה לכל אחת ואחד (גם לכאלה שלא טכנולוגיים). בלחיצה של כמה קליקים תוכלו להזמין את המוצר הרצוי בהתאם למסר שאתם רוצים להעביר, לעצב ולבצע הזמנה.

כל מה שצריך לעשות על מנת להתחיל את תהליך ההזמנה ועיצוב הפלייר זה להיכנס לאתר עותקים, לבחור את הפורמט הרצוי לכם, להעלות עיצוב אישי שלכם או לבחור מתוך מגוון העיצובים המודרניים ומושכי עין שעותקים עיצבו עבורכם, לבחור כמות, כתובת למשלוח ותקבלו את התוצר הסופי עם שליח עד הבית או העסק ובאיכות הדפסה ללא פשרות!