הדפסת פליירים וברושורים

פלייר הינו מוצר פרסום מושלם והכרחי! מגוון פליירים וברושורים בהדפסת פרמיום עם קיפול אחד או שניים או ללא קיפול כלל במחירים מוזלים ומשלוח עד לפתח העסק, מעלים קובץ בקליק והמשלוח בדרך

פליירים וברושורים - לפרסם את העסק בכל מקום

 

מהו ההבדל בין פלייר לברושור?

אמנם אין הבדלים מהותיים בין פלייר לברושור אך בכל זאת ישנם הבדלים שחשוב להכיר, פלייר נחשב יותר ככלי שיווקי אשר מציג בצורה מצוינת, בגובה העיניים את המוצר או השירות שאנו מעניקים. לעומת הפלייר שנותן דגש על שיווק, ברושור מספק בצורה יותר מעמיקה ומקיפה על המוצר או השירות שלכם.

בברושור ניתן להכניס יותר מידע ומסרים מאשר בפלייר וזאת כי הגודל הפיזי של הברושור יותר גדול מאשר הפלייר. לסיכום אפשר להגיד שפלייר מתאים להצגת מסרים מכירתיים וברושור מתאים יותר להצגת מידע יותר מעמיק בדגש על טון אינפורמטיבי. בכל מקרה, המסרים שתרצו להעביר ללקוחות שלכם יעברו בצורה בהירה וקולחת בין עם על גבי פלייר או על גבי ברושור.

 

היתרונות של הפלייר

כפי שנאמר, פלייר הינו מוצר שיווקי נטו גם בעידן האינטרנט והפרסום הדיגיטלי. ויש לכך כמה סיבות: מאחר וגודל הפלייר קטן יותר לפיכך הינו מזמין יותר ותופס יותר את העין עם המסרים השיווקים הקולעים בול. פליירים מושלמים כאשר רוצים להעביר מסר קצר וקולע ולא להעמיס במידע על הלקוח. רוצים להעביר מסר קצר וקליט? הדפסה על פלייר זה בדיוק המוצר שאתם צריכים!

 

איך מעצבים ומזמינים?

עותקים הופכת את הקערה על פיה ומנגישה את תהליך העיצוב וההזמנה לכל אחת ואחד (גם לכאלה שלא טכנולוגיים). בלחיצה של כמה קליקים תוכלו להזמין את המוצר הרצוי בהתאם למסר שאתם רוצים להעביר, לעצב ולבצע הזמנה.

כל מה שצריך לעשות על מנת להתחיל את תהליך ההזמנה ועיצוב הפלייר זה להיכנס לאתר עותקים, לבחור את הפורמט הרצוי לכם, להעלות עיצוב אישי שלכם או לבחור מתוך מגוון העיצובים המודרניים ומושכי עין שעותקים עיצבו עבורכם, לבחור כמות, כתובת למשלוח ותקבלו את התוצר הסופי עם שליח עד הבית או העסק ובאיכות הדפסה ללא פשרות!