הדפסת פולדרים

הדפסת פולדרים ממותגים ומעוצבים לעסק

פולדר הינו מוצר מיתוג מושלם והכרחי! מגוון פולדרים בהדפסת פרמיום עם למינציה עם כיס שקוף או כיס מובנה במחירים מוזלים ומשלוח עד לפתח העסק, מעלים קובץ בקליק והמשלוח בדרך

מגוון פולדרים לעסק

 

בעותקים תמצאו מגוון אפשרויות להדפיס פולדרים ממותגים ומעוצבים. כל תהליך ההזמנה מתבצע בצורה עצמאית ומערכת הזמנות של עותקים הופכת את כל התהליך לפשוט וקל. צוות המעצבים המקצועיים שלנו עיצבו עבורכם מגוון רחב של תבניות שמהם תוכלו לבחור בקלות את העיצוב המועדף אליכם.

 

איזה סוגי פולדרים יש בעותקים?

בעותקים קיים מגוון של כל סוגי הפולדרים שישאירו רושם חיובי ויוקרתי על לקוחות העסק שלכם. פולדר עם כיס, פולדר עם שני כיסים, פולדר עם כיס משולש, פולדר עם שני כיסים. לכל סוג פולדר יש מטרה משלו, בין אם זה פולדר לאחסון כמות גדולה של מסמכים או מסמכים בודדים. אנחנו בעותקים דאגנו להכל.

 

לא מתפשרים על איכות

עותקים חרטה על דגלה איכות ללא פשרות הן בשירות הלקוחות, הן באיכות המוצר ובאיכות ההדפסה ולכן כל הפולדרים שלנו עוברים בקרת איכות מתמדת אשר מבטיחה איכות ללא פשרות.

 

איך מזמינים?

תהליך הזמנה בעותקים הינו פשוט ונוח, כל מה שעליכם לעשות זה לבחור את סוג הפולדר, כמות, לבחור עיצוב מוכן מתוך מגוון התבניות שלנו או להעלות עיצוב אישי משלכם, להזין כתובת ופולדרים יגיעו אליכם במהירות ללא פשרות עם שליח עד בית העסק ובאיכות גבוהה שתשאיר רושם עז על כל לקוח. עותקים מתחייבת לחוויית קניה נוחה, קלה ופשוטה.