פנקס תכנון שבועי או חודשי

תוכלו להזמין פנקס לוח תכנון עומד או שוכב, בגודל A3 או A4 וכמובן יומי או שבועי לפי עיצוב מוכן שתעלו לאתר או לעצב תבנית מוכנה אונליין בממשק העיצוב שלנו (שמותאם למחשב בלבד). תוכלו להעניק את הפנקס כמתנה ממותגת למגוון לקוחות או לשימוש פנים ארגוני, מגוון רחב של אפשרויות במוצר כל כך פשוט ופרקטי!

לקחת את העסק שלכם קדימה!

 

פנקס תכנון יומי: היתרון הסודי שלכם

בעותקים תוכלו להזמין הדפסת פנקס תכנון יומי או שבועי בעיצוב אישי. הרעיון הוא שתוכלו תמיד לראות לנגד עיניכם את כל המשימות החשובות של אותו יום שצריך לעשות – ולהתכונן מראש. כך אתם מנהלים את הזמן שלכם במקום שהזמן ינהל אתכם.

 

הדפסת פנקס תכנון שבועי: המתנה המושלמת לכל מנהל או בעל עסק

פנקס תכנון שבועי או יומי בעיצוב אישי אשר נושא עליו את הלוגו והמיתוג העסקי של החברה שלכם תהיה מתנה שימושית ונפלאה שהלקוחות שלכם באמת ישמחו לקבל ואתם באמת תשמחו כאשר הלקוחות שלכם יתבוננו בפנקס התכנון היומי או השבועי אשר נושא את שם העסק והלוגו שלכם ואין סיכוי בעולם שהם ישכחו אתכם!

 

איך מזמינים פנקס תכנון שבועי או פנקס תכנון יומי בעיצוב אישי?

הפתרון לכך פשוט מאוד! את הפנקס התכנון שלכם תוכלו לעצב בקלות על ידי בחירת תבניות עיצוב מוכנות מתוך מגוון ענק של תבניות שהמומחים של עותקים הכינו עבורכם. אם יש לכם כבר עיצוב מוכן אז זה בהחלט לא בעיה! פשוט נכנסים לעמוד ההזמנה ובוחרים באפשרות של העלאת עיצוב מוכן, לאחר מכן בוחרים את סוג הפנקס (יומי או שבועי), כמות וממתינים לשליח של עותקים שיביא אליכם את המוצר המוכן באיכות הדפסה הכי גבוהה שיש!