שאלות נפוצות תשובות והסברים

חדשים בעותקים? בעמוד זה תוכלו למצוא תשובות למרבית השאלות הנפוצות, התשובות בפורמט טקסט, תמונה ואפילו סרטוני הדרכה!, עשינו הכל למענכם ועבור הקלות בשימוש ממשקי האתר ובכלל עבור שאלות הקשורות בדפוס הצצות מפעם לפעם.. כמובן שאם לא מצאתם את שחיפשתם, יש לפנות לשירות הלקוחות במייל או בטופס צור קשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם - מעבר לעמוד צור קשר

מעגל החיים של הזמנה בעותקים

סטאטוס הזמנה לכל שלב בתהליך, החל ממעבר לתשלום ועד הגעת המוצר לנקודת האיסוף

 

הופנה לתשלום

סטאטוס "הופנה לתשלום" הוא הטאטוס הראשון אשר מאפשר מעקב אחרי ההזמנה, הסטאטוס מוענק להזמנה במעבר שבין עמוד סיכום הזמנה, בו קובעים את אופן המשלוח וצופים בכל מרכיבי ההזמנה לבין עמוד התשלום החיצוני של חברת טרנזילה.

 

הזמנה חדשה

לאחר תשלום מוצלח בעמוד הסליקה של חברת טרנזילה, יועבר המשתמש חזרה לעותקים, לעמוד סטאטוס הזמנות בפורטל משתמש, בעמוד זה יקבל פידבק חיובי עבור חיוב מוצלח או שלילי עבור אי חיוב. במידה והחיוב עבר בהצלחה , ההזמנה תועבר לסטאטוס הזמנה חדשה ותועבר למחלקת הייצור ,שם תופיע לדפס בממשק ההזמנות אשר יושב במרכז הפיקוד וייצור של עותקים איי שם על פני הכדור... במידה וקיימת בעיה כלשהיא, זו ההזדמנות האחרונה לעצור את ההדפסה ממעבר לדפוס על ידי כפתור "עצירת הזמנה" אשר מופיע בעמוד סטאטוס הזמנות בפורטל משתמש בכל הזמנה המוצגת..

 

בהדפסה

ברגע שאחד מדפסינו המוכשרים מתחיל את הטיפול בהזמנתכם , תועבר ההזמנה לסטאטוס "בהדפסה" , שימו לב! סטאטוס זה אינו מאפשר עצירת הזמנה או קבלת החזר כלשהו, אנחנו מייצרים כל הזמנה בייצור ייעודי על פי ההגדרות הנבחרות בקפידה רבה.

נשלחה

בסיום הייצור, ההזמנה עוברת לבקרת איכות ואריזה, שבסיומה ההזמנה נארזת ונשלחת למרכז החלוקה במרכז הארץ, משם תופנה לנקודת איסוף הרצויה או למשלוח עד הבית. נקודות BOXIT, יועברו למרכז המשלוחים של חברת BOXIT לטיפולם. חשוב לדעת, שבשלב זה אין להגיע לאסוף את ההזמנה כיוון שהיא עדיין לא מחכה לכם בנקודת האיסוף.

 

הזמנה הגיע לנקודת האיסוף

זהו! ההזמנה סיימה את דרכה לנקודת האיסוף! תוכלו לגשת לאסוף אותה ב-3 ימי העסקים הבאים, אחרת לא נוכל להתחייב להמצאותה בנקודת האיסוף!

כריכת מגזין הינה השם של טכניקה פופולרית ואיכותית העושה שימוש בסיכות שדכן לאגוד ולהחזיק דפים המקופלים באמצע לכדי חוברת אחת.

בהחלט! יש להירשם כתלמיד פסיכומטרי ולעבור להדפסת סימולציות בקישור - הדפסת סימולציות .
בעמוד טעינת קבצים תוכלו לבחור בכפתור סימולציות מהמרכז הארצי, המערכת שלנו יודעת לגשת לאתר המרכז הארצי ולייבא את קבצי הסימולציות בכל השפות,
כך שנחסוך עבורכם את הטרחה בהורדת הקבצים וטעינתם שוב לאתר.
להדרכה מלאה להדפסת סימולציות באתר ניתן לצפות בסרטון ההדרכה בקישור הבא – סרטון הדרכה

בהחלט!

בעותקים ניתן להדפיס מספר חוברות במקביל, בכל חוברת מספר שונה של קבצים והגדרות הדפסה מתאימות.

יש להכנס להדפסת מסמכים ומשם לטעינת קבצים, לחלק את הקבצים לחוברות הרצויות ולעבור להגדרות הדפסה, פירוט מלא של התהליך ניתן לראות בסרטון ההדרכה הבא>>