תעודת לידה לתינוק ולתינוקת

תעודת לידה לתינוק ולתינוקת בעיצוב אונליין בקלות ובמהירות!

מזל טוב ובשעה טובה!

מן הרגע שקיבלתם את ההודעה המשמחת ('אנחנו בהריון'!) ועד לרגע הלידה המרגש, לא צפויה לכם מנוחה מחוויות עוצמתיות ומרגשות. הברית או הבריתה, החיוך הממיס, הצעדים הראשונים וחוויות רבות נוספות ריגשו ועדיין מרגשות אתכם כל פעם מחדש. ככל שעובר הזמן, מתגברת האהבה ונוצר צורך להנציח ולתעד כמה שיותר רגעים מתוקים כדי לא לפספס חלילה. עותקים פוטוסטור מדפיסים זכרונות למתנות נפלאות ומרגשות, ומציעים לכם להנציח את רגעי הילדות המתוקים: החיוך הראשון של המקסים הקטן, הצעדים הראשונים, וכמובן אירועים בלתי נשכחים כמו ברית, בריתה או הריון באמצעות אלבום תמונות מעוצב בהתאמה אישית. במקום להשאר עם מבול של תמונות מתוקות ומרגשות שקבורות להן אי שם במעמקי הארון, תוכלו להעניק לעצמכם מזכרת שתשאר לאורך שנים.

תהליך עיצוב קל ופשוט          

עיצוב אלבום אישי לתינוקכם באתר עותקים פוטוסטור הוא קל ומהיר, ואינו דורש מיומנויות גרפיות כלשהן. תוכלו לסרוק את התמונות או להעלות אותן מכל תיקיה שנמצאת על המחשב שלכם, ותוך כדי עבודה מהנה ומשותפת, לעצב את האלבום כראות עיניכם. באמצעות הממשק הנוח והידידותי באתר ניתן לבחור רקעים, להוסיף טקסטים ואימוג'ים שונים, לבחור מספר דפים, סוג כריכה ואת כל המאפיינים הייחודיים לאלבום האישי שלכם. התוצאה הסופית היא תמיד מרגשת ומקורית, והתמונות שעשויות היו להשכח אי שם בתהום הנשיה, הופכות לספר איכותי באיכות הדפסה מרהיבה. אלבום מעוצב ומהודר שכזה יכול בהחלט לשמש גם כמזכרת עבור סבא וסבתא שנרגשים לא פחות מכם מן האוצר המתוק.

 האלבום הישן שלכם כמעט מתפרק?       

אם יצא לכם לתעד אירועים באלבום תמונות מסודר, אתם וודאי מודעים לעובדה שטבעם של האלבומים הישנים להתפרק עם השנים. עם הזמן, הניילונים כבר מפסיקים להצמד לתמונות והאלבום כולו מקבל חזות מבולגנת ולא מכובדת. זו ההזדמנות שלכם להרכיב לעצמכם אלבום פיזי מהודר, שלא יבייש את הספרים היוקרתיים שנמצאים בארון הספרים שלכם. האלבום מודפס על גבי נייר כרומו חזק ועבה באיכות פוטו המדהימה, ומאפשר לכם לקבל מוצר מושקע בעל מראה יוקרתי במיוחד שישאר בעמידותו לאורך שנים. אמרה ידועה גורסת שתמונה אחת שווה אלף מילים. כשכל תמונה באלבום מעוצבת ומודפסת לפי טעמכם האישי, אמרה זו מקבלת יתר חשיבות ותוקף. זו ההזדמנות שלכם להתפאר באלבום תמונות מתוק ויוקרתי, שישמח את לבכם ולב יקירכם.

 

אנו מזמינים אתכם להתרשם מממשק העריכה המשודרג שלנו, ולהתחיל בעיצוב כבר היום.

   

.