פיתוח תמונות בשלושה שלבים פשוטים

פלטפורמת הדפוס הדיגיטלית עותקים מזמינה אתכם לפתח תמונות בשלושה שלבים פשוטים ומהירים במיוחד!

1. טעינת התמונות - בשלב הראשון תתבקשו לטעון את התמונות הרצויות מהמחשב האישי, תיקית הDropBox, חשבון הפייסבוק או האינסטגרם. לאחר מכן יוצגו התמונות לפניכם כמות שהן ותוזמנו לערוך אותן.

2. עריכת עיצוב - בשלב השני אנו מזמינים אתכם להנות מתהליך העיצוב החוויתי. בחרו גימורים ותוספות לתמונה, חיתוך בצורה רצויה ואפקטים ותוספות מדליקים וייחודיים. ייחודיות פלטפורמת הדפוס של עותקים , היא באפשרות להוסיף אייקונים והקדשות על גבי כל תמונה לפיתוח כדי להבטיח שהתוצאה תהיה מדליקה ומקורית.

3. הגדרות ושליחה- בשלב הסופי תתבקשו להגדיר כמות להדפסה, ולשגר את התוצאה אלינו לפיתוח. ניתן לפתח את התמונות כמות שהן על גבי נייר פוטו איכותי ומרהיב, או להנציח את הרגעים המיוחדים באמצעות הדבקה על מסגרת עץ או הדפסה על בד קנבס איכותי. אנו מפנקים את לקוחותינו בהנחות ומבצעים מפתיעים מדי פעם בפעם, אז שווה לעקוב אחר העדכונים המופיעים באתר.

 

מתנה נפלאה לכל הזדמנות

החגים המתקרבים אלינו בצעדי ענק, דורשים הערכות מתאימה גם בגזרת המתנות. מחפשים מתנה מקורית ומרגשת לבני המשפחה? מתנה לעובדים במשרד? זו ההזדמנות שלכם לבחור בין שלל האפשרויות המוצעות לכם בעותקים בהדפסת הסובלימציה האיכותית. ניתן להדפיס תמונות באיכות מעולה ולהדביק על מגנט, להדפיס את התמונות על מסגרות עץ ולהדביק על קאפה או להדפיס תמונות באיכות מעולה על בד הקנבס. על גבי הקאפה והקנבס, ניתן להדפיס לא מספר קטן של תמונות, אלא ליצור קולאז' ענק ויפיפיה המשלב מספר גדול של תמונות עם אפקטים ייחודיים. כל הדפסה שתבצעו באמצעות הממשק האינטרנטי תהיה פשוטה מאוד עבורכם, אך תעניק ערך מוסף למקבלים לכל החיים.             

10 דקות, ויש לכם יצירה מרהיבה         

מה תרצו לעשות עם התמונות שלכם? עותקים מוכיחה לכם שהמציאות עולה על כל דמיון, ומאפשרת להדפיס את התמונות שלכם על מגוון רחב של מוצרים לבחירתכם: תיקים, כובעים, חולצות, קאפה, קנבס, פוסטרים, פאזלים ועוד ועוד. הודות לטכנולוגית הסובלימציה המתקדמת, התמונה הופכת לחלק בלתי נפרד מהחומר עליו בחרתם להדפיס והתוצאה מרשימה ואיכותית.

אנו מזמינים אתכם להכנס לאתר, להעלות את התמונות הנבחרות ולהפיק יצירה מרהיבה תוך 10 דקות לכל היותר.   

.