פיתוח תמונות כמו פעם - מהנייד לבית הלקוח

למי מכם אין מצבור תמונות ענק בנייד שלא עושים איתו שום דבר? שיקום! אף אחד לא טרח לקום...

וכנראה הסיבה לכך היא שאתם קוראים את המאמר הזה דרך האפליקציה. רובנו מוציאים את הסמארטפון בכל אירוע אפשרי- בין אם מדובר בחתונה או ביום הולדת ליקירנו, אנו דואגים שיהיה תיעוד חי גם במכשיר החכם שברשותנו. במידה ויש לכם אלפי תמונות בנייד שסתם תופסות נפח בזכרון של המכשיר, זה הזמן לעשות איתם משהו נפלא ומקורי. עותקים מדפיסים זכרונות למתנות נפלאות, ומציעים לכם לקחת את התמונות מהנייד ולהפוך אותן ליצירות מרהיבות. מלאי האפשרויות שלנו הוא בלתי מוגבל- ניתן להגדיל את התמונות ולהדפיס על קאפה או קנבס, לעצב אותן כקולאז' או פוסטר, או הכי פשוט- להדפיס את התמונות באופן איכותי על גבי נייר פוטו. היתרון הגדול בפיתוח תמונות מהנייד הוא שאין צורך לצאת מן הבית כלל וכלל, ניתן להעזר באפליקציה שלנו ולייבא כל תמונה בקלות ובנוחות.

כיצד שומרים על איכות התמונה?                   

אם אתם דואגים לאיכות התמונה, אתם יכולים להסיר כל חשש מליבכם. האפליקציה המתקדמת באתר יודעת לשמור על איכות התמונה בשלמותה, ובמידה ותהיו מעוניינים בתיקונים, תוכלו לבצע אותם דרך ממשק העיצוב המתקדם שלנו. מעבר לכך, אנו מציעים לכם לשדרג את התמונות הקיימות, ובמקום להסתפק בעיצוב הקיים, להוסיף אלמנטים מדליקים באמצעות העורך החכם שלנו. זה הזמן להכנס לאתר ולהתחיל בעיצוב הכיפי: בחרו תוספות ורקעים מגניבים, הוסיפו אייקונים, אימוג'ים או טקסטים. אל תתפלאו אם התוצאה הסופית תהיה אפילו יותר יפה מהמקור, זה מה שקורה כשנעזרים בטכנולוגיה המתקדמת של עותקים .        

על אלו מוצרים ניתן להדפיס?                       

אוו... טוב ששאלתם. זו גולת הכותרת של השירות שלנו. חסל סדר שליחת הקבצים לחנות הצילום, משם לבית הדפוס ומשם להדפסה על המוצר. האתר מאפשר לכם לשלוח את התמונות ישירות מהבית או מהמשרד, להדפסה על מגוון עצום של מוצרים לפי טעמכם האישי. ניתן להדפיס על חולצות, מגנטים, אלבומי תמונות, בד קנבס מרהיב, מדבקות, כרטיסי ביקור ועוד ועוד. אין צורך להתעסק עם תוכנות עיצוב או להיות מבינים גדולים בעיצוב גרפי. את התמונות הרצויות תוכלו להעלות לאתר בקלות ובמהירות , ולעצב לעצמכם מוצר מרהיב לפי העדפתכם - לפתח כמו פעם או להדפיס על משטח עץ, קאפה וכו..

 

מעוניינים לפתח תמונות מהנייד כמו פעם? פשוט לחצו על הכפתור הצהוב והתחילו להרגיש את עוצמת החוויה!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

.