כריכת חוברות

כריכת ספירלה, כריכה בדבק חם, כריכה לעבודות תזה ודוקטורט

כריכת חוברות

 

קיים מבחר גדול של כריכת חוברות והיא מאפשרת התאמה מדויקת של הכריכה לסוג התוכן והסגנון של החוברת. הכריכה היא בעצם הפנים של החוברת, היא זו שנותנת לחוברת את האופי הייחודי שלה, ואין מה לומר – למראה יש הרבה מה לומר כאשר מדובר בחומר קריאה. ניתן גם להוסיף לה תוספות באמצעות הטבעה או הדפסה או הבלטות.

להלן סוגי הכריכות האפשריות לצורך כריכת חוברות –

כריכה קשה – היא מתבצעת לרוב בספרי זיכרונות, אלבומים דיגיטליים, קטלוגים יוקרתיים וכדו'.

כריכה רכה – היא מתבצעת בעיקר כאשר מדובר בתכנים עם עמודים רבים כמו בספרים, יומנים, חוברות, כריכה רכה הינה נוחה לדפדוף וקלה לשימוש.

כריכת ספירלה – היא מתבצעת כאשר מדובר בתכנים בעלי מס' עמודים לא גדול מידי והיא במיוחד מתאימה לחוברות. כריכת ספירלה עשויה מחומר פלסטי או ממתכת בגודל נבחר ובצבעים שונים לבחירת הלקוח  – שחור, כסוף או לבן.

כריכת סיכות – היא מתאימה לחוברות, לפנקסים, קטלוגים וכד'. כריכת סיכות זהו הידוק באמצעות סיכות במרכז הקיפול. היא מתאימה למס' עמודים מצומצם.

כריכה באמצעות סרט דבק – לאחר שמדפיסים את החוברת משתמש הכורך בסרט דבק מיוחד שנועל אותו על כל הדפים משני הצדדים שלה. מתקבלת חוברת במראה נקי ואסתטי והיא מתאימה במיוחד לחוברות עסקיות או עבודות אקדמיות של סטודנטים, בצבע הדבק ניתן לשחק. קיים מגוון גדול של סרטים בצבעים שונים שאותם ניתן להתאים לצבעים של הכריכה.

אם אתם לא יודעים באיזו כריכה לבחור אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לייעץ לכם בבחירת הכריכה המתאימה לחוברת שלכם. האיכות של המוצרים היוצאים מבית הדפוס שלנו מדברים בעד עצמם. והשירות – מהיר, אדיב וגם יעיל. והמחיר – מתאים לכל כיס. כמו כן אנו באים לקראת הלקוח בהטבות שונות.

 

.