המתנה המושלמת ליום ההולדת או לגיוס

חגיגת יום ההולדת של יקירכם מתקרבת? הבן מתגייס? חבר טוב במשרד סוגר 25 שנות נישואין?

עותקים מדפיסים זיכרונות למתנות נפלאות לקרובי משפחה או ליקירכם. אם חשבתם שניתן להדפיס רק על חולצות, כובעים או ספלי קפה, באים בתי הדפוס הדיגיטליים ומוכיחים שניתן להדפיס כמעט על כל מוצר או חפץ: תיקים, כריות, סינרים, גופיות, בוקסרים, תיקים, פאזלים ועוד ועוד. הודות לטכנולוגית הדפסה חדשנית ומתקדמת, ניתן להפתיע את יקירכם או לקוחותיכם ולהעניק להם את המתנה המושלמת ליום ההולדת או כל אירוע אחר באיכות מעולה ובגימור מושלם.

הרבה אירועים, מעט מדי רעיונות                    

מכירים את זה שאתם עומדים לפני אירוע קרוב וממש שוברים את הראש מה בדיוק לקנות? מהי המתנה המושלמת ליום ההולדת, הנישואין, החתונה, ראש השנה או חג הפסח? עותקים מציעה לכם שירותי הדפסה מתקדמים שישדרגו כל מתנה קיימת, ויהפכו אותה למקורית ושימושית. רק תדמיינו את הפנים הקורנות של בן ה-5 עם החולצה המודפסת- המתנה המושלמת ליום ההולדת שלו, את השמחה של בת הזוג לאחר שצ'יפרתם אותה במשטח מעוצב לעכבר המשרדי או את הלקוחות שלכם בתום הכנס עם התיקים המודפסים האופנתיים שתחלקו להם. במהלך החיים יש הרבה מאוד אירועים שכדאי לציין באמצעות מתנות מתאימות, והצוות של עותקים מצויד במגוון רחב של רעיונות כדי להפוך כל פריט למתנה המושלמת.

מתנת גיוס - זה הזמן לרגש ולהפתיע              

יום הגיוס של בנכם היקר או של קרוב משפחה אהוב הוא ציון דרך משמעותי. מדובר בסוף תקופת הנערות, ותחילת תקופה חדשה של בגרות המסמלת את הפרידה מההורים והיציאה לחיים חדשים. לראשונה בחייו נפרד המתגייס מהבטחון שמעניק לו הבית, ויוצא לדרך חדשה ומרתקת. בשלב זה אתם וודאי מתרוצצים בין החנויות, ומחפשים אחר מתנת גיוס ראויה לשמה. מתנת גיוס בהדפסת סובלימציה, יכולה להיות למשל סל כביסה שימושי עם הדפס שתזכיר לבחור הצעיר את הקן החם והאוהב ברגעים המאתגרים. היא יכולה להיות גם ספל קפה עם הקדשה מרגשת, שתסייע להשיב לו את החום והרגעים הנעימים. כל מתנה מודפסת המשלבת את המימד האישי, תחזק אותו ותעניק לו כוחות ברגעים של קושי ובטחון שאתם מאחוריו בכל מצב.

 

מעוניינים במתנה מפתיעה ליום ההולדת? אתם מוזמנים לפנות אלינו. עותקים מציעים שירותי הדפסה חדשניים על כל מוצר שיעלה על דעתכם.

.