הדפסת תמונות על קנבס

הדפסת תמונה על קנבס - המתנה המושלמת לכל חגיגה!

הדפסת תמונות על קנבס

הקנבס הינו בד חזק ואיכותי מאוד ומשמש את הציירים לציורי השמן האיכותיים. כמו כן משתמשים בהם לצורך הדפסת תמונות על קנבס. כאשר מדפיסים תמונה על קנבס מתקבלת תמונה עם הרבה חדות ועומק שזה נותן לנו תמונה איכותית ואוטנטית במיוחד.

איך מדפיסים על קנבס?

ההדפסה על קנבס הינה טכניקה מסוימת של התזת דיו על ידי המדפסת הדיגיטלית, כאשר תלוי באיכות המדפסת ובכמות של ראשי הדיו אותם היא מכילה. יש את המכונות עם 4 ראשי דיו שהם פחות איכותיים ויש את המכונות עם 8 או 12 ראשי דיו וזה משפיע כמובן על התוצאה הסופית של ההדפסה המתקבלת.

מה תוכלו להדפיס על קנבס?

אפשר להדפיס על קנבס כל תמונה שתחפצו. אם תרצו לתלות בבית תמונה של רגע מרגש כלשהו או סתם תמונה מתוקה של הילד שלכם, אם תבחרו להדפיס אותה על גבי קנבס תתקבל תמונה ברמה גבוהה חדה ואיכותית. כי הקנבס מעניק לתמונה המודפסת הרבה עושר בגוונים ומחיה מאוד את התמונה.

מתנה מקסימה לסבתא –

אם תרצו להפתיע את הסבתא או הדודה במתנה מיוחדת, לרגל יום הולדת או לכבוד החג...

קחו כמה תמונות מיוחדות שצילמתם והכינו קולאז'.

ניתן לשלב אין סוף תמונות בעיצובים גרפיים שונים וליצור תמונה אומנותית שתצליח להפתיע בכל פעם מחדש. מתנה כזו יכולה להתאים גם לכל מטרה אחרת. אם זה לרגל יום נישואין או יום הולדת וכדו'.

מתנה כזו היא משהו שהמקבל לא יוכל לשכוח ואף יודה לכם על כך בכל פעם שיתבונן בתמונה.

אם אתם מחפשים מקום מתאים לצורך הדפסת תמונות על קנבס – פנו אלינו, השאירו פרטים מדויקים, שילחו את התמונות אותם תרצו לשלב, ונשמח להכין לכם קנבס לכל מטרה שתבחרו.

.