הדפסת פליירים

הדפסת פליירים ופוסטרים בזול, פליירים בצבע, הדפסת פליירים על נייר צבעוני

הפרסום באמצעות פליירים הינם יעילים פי כמה מפרסום בתוך עלוני פרסום או עיתונים. היות שרוב רובם של עלוני הפרסום והחינמונים למיניהם מוצאים את עצמם בפח שבחדר המדרגות ישר מתוך תיבות הדואר. אנשים רבים נמנעים אפילו מלזכות אותם במבט קל, וקל וחומר שאף לא טורחים להעלות אותם לביתם. בניגוד לכך הפליירים שמסתכמים בדף פרסום בודד – כאשר הם מעוצבים באופן מושך או שהכותרת משכנעת באופן מיוחד – יש הרבה יותר סיכויים שהלקוח הפוטנציאלי יציץ לעברם ואולי גם ישתכנע וירכוש בבית העסק הספציפי הזה.

הדפסת פליירים בעבר ובהווה.

בעבר כאשר בית עסק רצה לפרסם את עצמו באמצעות חלוקה של פליירים – היה עליו לרתום את כישוריו של הגרפיקאי לצורך כך ולאחר מכן לקחת את החומר לבית דפוס, ולהמתין בתור עד שזכה לראות את הפליירים שאותם הוא צריך. כיום ישנה האפשרות הקלה, מתוך הבית או המשרד – להיכנס לבית הדפוס הווירטואלי ולבצע הכל על ידי כמה הקשות על המקלדת. העבודה שתקבלו תהיה אף מושלמת יותר מאשר בעבר בכמה וכמה רמות, בגלל ההתקדמות של בתי הדפוס השונים ביחס לעבר, השימוש במכונות דיגיטליות משוכללות ואיכותיות במיוחד הנותנות תוצאות מדהימות ובגימור מושלם. ואפילו המחיר זול יותר מאשר בעבר.

אז איך זה מתבצע בפועל?

'עותקים' הוא בית הדפוס האינטרנטי המוביל ביותר והמתקדם בארץ! אצלנו משתמשים בפלטפורמה חכמה שמאפשרת לכם לעצב ולהזמין את כל מוצרי הדפוס שתרצו בקלות רבה ובמהירות. כמו כן - במחירים הטובים ביותר!

אז אם אתם רוצים להשתמש בכלי הפרסומי האפקטיבי ביותר של חלוקת פליירים, ואתם מחפשים מקום לצורך הדפסת פליירים בצורה קלה ומהירה – אנחנו הכתובת הנכונה. היכנסו לאתר, צרו קשר ואנחנו נכין לכם את הפלייר שיביא אליכם את הלקוחות בהמוניהם.

 

.