הדפסת ספרים

הדפסת ספרים בזול, הדפסת ספרים בצבע מלא, הדפסת ספרים עם כריכה עוטפת

הדפסת ספרים

ההדפסה הדיגיטלית השתלטה על שוק הדפסת ספרים כמעט כליל. בקושי תוכלו למצוא היום דפוס שעדיין משתמש בציוד הישן. ההדפסה הדיגיטלית הינה איכותית פי כמה וכמה ונותנת תוצאות איכותיות ומדויקות במיוחד, בהבטחה לעמידה בסטנדרט גבוה ללא פשרות. העיצוב בהדפסה כזו היא מושלמת וזה בגלל התהליך האיכותי בביצוע העבודה וכן בגלל השימוש בחומרים מעולים ביותר. ניתן לראות את ההבדל בתוצאות הן כאשר מדפיסים ספרים, או בהדפסת מגזינים, עיתונים, חוברות או עלונים שונים. כמובן גם מודעות פרסום או כרטיסי ביקור והזמנות לאירועים נהנים מאיכות וגימור מושלם.

מחירי הדפסת ספרים כיום לעומת המחיר בעבר –

מחירי ההדפסה בעבר היו גבוהים הרבה יותר מן המקובל היום. וכאשר בקשתם להדפיס כמות קטנה נאלצתם לשלם עוד יותר. אך היום שרוב בתי הדפוס עברו להשתמש במכונות הדיגיטליות – עלתה עד מאוד האיכות של המוצר הסופי ובמקביל לכך ירדו המחירים כך שאנשים בעלי תקציב נמוך או מי שרוצה להדפיס ספרים, אך בכמות קטנה, מסוגל לעמוד בעלויות.

איכות ההדפסה הדיגיטלית לעומת האיכות במכונות ההדפסה של פעם –

האיכות הגרפית שמתקבלת בהדפסה דיגיטלית היא ללא השוואה לאיכות המתקבלת  באמצעות הדפסה של מכונות רגילות. כמו כן באמצעות המכשור הדיגיטלי קיימות אין סוף אפשרויות של הדפסה על חומרים שונים ובגדלם שונים. ותמיד תיהנו מתוצאה מושלמת בגימור איכותי ומקצועי. כמו כן הצבעים המתקבלים בהדפסה על ידי מכונות אלו יהיו מושלמים ממש כאשר הדפוס הדיגיטלי משתמש בפלטת צבעים בינלאומית שבאמצעותה ניתן להגיע לרמת הדפסה בסטנדרט גבוה במיוחד.

.