הדפסת כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור בזול! הדפסת כרטיסי ביקור במחירים הזולים בישראל!

הדפסת כרטיסי ביקור

כרטיס הביקור הינו הפנים של כל חברה או בית עסק, ותפקידו חשוב לאין ערוך בעיצוב תדמיתם. לכרטיס הביקור יש את היכולת ליצור את הרושם הראשון בצורה נכונה, והוא עשוי לתרום רבות למען הפרסום והשיווק של העסק.

מה כותבים בכרטיס הביקור?

הדפסת כרטיסי ביקור נעשית באופן מותאם על פי הפרטים הרלוונטיים של בית העסק, וזה אמור לכלול את כל הפרטים החיוניים ליצירת קשר או להגעה אל בית העסק. הפרטים אותם רושמים בדרך כלל על גבי כרטיס הביקור – שם העסק, כתובת בית העסק, מס' טלפון וכתובת דואר אלקטרוני. ניתן ואף חשוב כמובן להוסיף את הלוגו של בית העסק ואפשר להוסיף גם סלוגן קצר וקליט. כאשר העיצוב נעשה בצורה נעימה ומושכת, כרטיס הביקור יוכל להביא לקוחות רבים רק מעצם זה שהם נחשפו לכרטיס הביקור המשכנע.

מתי משתמשים בכרטיסי הביקור?

כל בעל עסק יודע שכדאי לו להצטייד בכמה כרטיסי ביקור לכל מקום שאליו הוא הולך. הרבה פעמים בשיחה אקראית בחדר ההמתנה של רופא השיניים אתה עשוי למצוא  לקוחות פוטנציאליים. תן להם את כרטיס הביקור שלך, זה יוכל להמשיך לעבוד בגיוס לקוחות עבורך. את כרטיס הביקור ניתן לתת לכל לקוח שנכנס לחנות כדי שהפרטים שלך יהיו זמינים אצלו תמיד. ניתן להניח ערימה של כרטיסי ביקור על הדלפק ולעיתים תראו לקוחות שמעצמם ייקחו להם אחד. זה ישמור את העסק שלכם בתודעה שלהם לאורך זמן.

גודל סטנדרטי של כרטיסי ביקור –

מקובל להדפיס את כרטיס הביקור בגודל של 5x9 ס"מ. זהו גודל שיכול להיכנס אל תוך כל ארנק בדרך כלל ולהתאים בגודלו לכל שלל הכרטיסים הנמצאים בכל הארנקים למיניהם. כמו כרטיסי האשראי כרטיסי קופת חולים ועוד.

לצורך הדפסת כרטיסי ביקור יפים מקצועיים ובגימור מושלם, פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!

.