הדפסת חוברות אגודה

הדפסת חוברות אגודה | אוגדני אגודה | צ'ופרים | חוברות בחינות

1. הרשמה  - יש להירשם לעותקים לפני תהליך הרכישה!

בטופס ההרשמה יש לסמן שהנכם סטודנטים, לבחור את הלוגו של שיתוף הפעולה אליו אתם שייכים ואם קיימת אפשרות להכנסת פרמטר לזיהוי חבר אגודה, מומלץ מאוד לעשות זאת, בחלק משיתופי הפעולה ניתן לרכוש חוברות רק אם הנכם חברי אגודה, בחלק משיתופי הפעולה הבדלי המחירים לטובת חברי האגודה משמעותי.

בנוסף ניתן להירשם דרך הרשמה מהירה, טופס הרשמה מהירה משייך אתכם לשת"פ ישירות ולכן אין צורך בלוגו השת"פ.

2. פורטל משתמש - מעבר לתיקיית חוברות האגודה יתבצע דרך מאגר הקבצים האקדמי באתר הראשי, או דרך גישה ישירה לתיקיית חוברות האגודה בפורטל המשתמש, כפי שניתן לראות בתמונה:

3. תיקיית חוברות האגודה - ניתן לברור בין התיקיות הרלוונטיות, לבחור את הקבצים הרצויים על ידי סימון סכפתור ה+, בחלקו השמאלי העליון של כל קובץ. הקובץ מתווסף לרשימת ההדפסה בצד שמאל. 

בנוסף, ניתן ללחוץ על הקובץ לצפייה, לדפדף בחוברת ולבדוק את התוכן. חלק משיתופי הפעולה שומרים את תוכן החוברת חסוי.

 

4. עמוד טעינת קבצים נוספים - לאחר בחירה בחוברות הרצויות , יש לעבור לעמוד טעינת קבצים נוספים, שם ניתן לעלות קבצים נוספים אשר ברשותכם ורצונכם להדפיס ביחד עם החוברות הנבחרות, אם אין ברשותכם קבצים נוספים להדפסה תוכלו פשוש להתקדן ללא הוספה של קבצים נוספים. 

 

5. עמוד הגדרות הדפסה- שימו לב שלא ניתן לשנות את הגדרות ההדפסה של חוברות האגודה המודפסות בשחור לבן, דו צדדי וכריכה עוטפת צבעונית על פי עיצוב האגודה.

6. עמוד הגדרות הדפסה- שימו לב שלא ניתן לשנות את הגדרות ההדפסה של חוברות האגודה המודפסות בשחור לבן, דו צדדי וכריכה עוטפת צבעונית על פי עיצוב האגודה. מכאן יש להמשיך לתשלום (סיכום הזמנה)

7.עמוד סיכום הזמנה - יש לבחור את נקודת האיסוף הרצויה או המשלוח הרצוי ולשלם באשראי מאובטח.

וזהו..

אגודת הסטודנטים וצוות עותקים מאחלים לכם בהצלחה בבחינות!

שיהיה בהצלחה!

 

.