הדפסת חוברות עם כריכה

מהדפסת חוברות מבחנים, תרגולים הרצאות ועד חוברות מתכונים ואפילו חוברות תווים ואקורדים

אנו נמצאים בעידן דיגיטלי שמשום מה גורם להרבה אנשים לחשוב שחוברת היא משהו שכבר נכחד מהעולם בעשור הקודם. אך אין ספק שזו טעות. כשאנחנו אומרים חוברת – אנחנו מתכוונים לכל החוברות שנמצאות סביבנו כל הזמן ובכל מקום. מדובר בעיתונים או קטלוגים ספרונים או עלונים, עבודות אקדמאיות ועוד. כלומר תחת ההגדרה של חוברת אנו יכולים לכלול את כל החומרים המודפסים ונאגדים יחד למעין ספר, אך כמובן הם לא נכנסים להגדרה של ספר הן בגלל העובי שלהם והן בגלל הכריכה הרכה של החוברת.

איך מדפיסים חוברת?

מעבר לכתיבה של החוברת יש לקחת בחשבון את תהליך ההפקה, כאשר מדובר בעניין הדפסת חוברות הוא מתחלק לשניים.

עיצוב העמודים של החוברת ותהליך ההדפסה. (בימינו זה יהיה כמובן הדפסה דיגיטאלית בדרך כלל)

כדי לעצב את החוברת חשוב מאוד לעבוד עם גרפיקאי שיש לו את ההתמחות המתאימה בהכנה לדפוס. כי יש הבדל גדול בין גרפיקה דיגיטלית אשר מיועדת עבור פרויקטים אינטרנטיים, אתרים או באנרים לבין גרפיקה המיועדת לצאת להדפסה.

חשוב גם לבחור את הלוגו שילווה את החוברת וכן את השפה הגרפית שלה ולהיעזר בגרפיקאי שיעצב את החוברת במקצועיות.

לאחר שהחוברת מוכנה לגמרי במחשב, אל תוותרו בשום אופן על הדפסת חוברת לדוגמא. אין השוואה לביקורת וההגהה שתעבירו על החוברת האמתית, לעומת ההגהה שתוכלו לעשות בחוברת הווירטואלית. תוכלו גם לראות את סדר הדפים ולבדוק אם הכל מסודר כמו שצריך כדי שתבצעו את התיקונים לפני ההדפסה הסופית.

אצלנו ב'עותקים' תוכלו לקבל שירות מושלם כאשר אתם צריכים הדפסת חוברות או כל דבר אחר. היכנסו לאתר השאירו את הפרטים שלכם ואנו נשמח לעמוד לשירותכם. מבטיחים לכם שירות איכותי מסור ויעיל. אתם תהיו מרוצים!

.