הדפסת הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה בעיצוב עצמי או בבניה של גראפיקאי במחירים הזולים בישראל !

לאחר שקבעתם בשעה טובה ומוצלחת את היום והתאריך בו תיערך החתונה. מצאתם את אולם האירועים המיוחד שעונה על כל הציפיות והחלומות שלכם, סגרתם עם הקייטרינג, סיכמתם עם התקליטן או שהלכתם על להקה.. כל הקצוות פחות או יותר נסגרו. עכשו הגיע הזמן ליידע את קהל המוזמנים שלכם על החתונה המתוכננת ולשגר להם הזמנה שתיתן להם את כל הפרטים לגבי החתונה שעומדת להיערך.

הדפסת הזמנות לחתונה – מה יש לבדוק לפני שמחליטים?

המחיר אותו אתם מוכנים לשלם - ראשית עליכם לבדוק כמה מהתקציב השארתם או הקצבתם לצורך כך. ישנם הזמנות בטווח מחירים נרחב מאוד. הן בשל איכות הנייר שבהם ניתן להדפיס את ההזמנה והן בשל גודלה, הצבעים שלה ועוד.

כמה חשיבות אתם מייחסים לנייר הזה הקרוי 'הזמנה' – הרבה מאוד אנשים לא מייחסים חשיבות רבה מידי להזמנה. הם מתייחסים אליה כאל מסמך הנותן מידע טכני לגבי האירוע העומד להתקיים. נותן את שמות החתן והכלה, תאריך האירוע והמיקום המדויק בו היא תתקיים. לאחר שהם מעתיקים לעצמם ביומן את כל הפרטים הרלוונטיים ההזמנה מוצאת עצמה מושלכת אחר כבוד לפח האשפה. אם אתם משתייכים לקבוצה זו תתקשו להשקיע סכום גבוה מידי לצורך הדפסת הזמנות לחתונה, כאשר מבחינתכם מדובר בטופס טכני גרידא. אתם ודאי תלכו על הזמנה פשוטה ומינימלית. אם אתם כן בוחנים כל הזמנה שאתם מקבלים -  מכל צדדיה ובוחנים כל פרט – איכות הנייר, הצבעים, הפונטים וכו' ודאי תרצו גם להשקיע בהזמנה לחתונה שלכם.

כך או כך – אצלנו תוכלו למצוא את המענה המושלם והמתאים לבחירה שלכם,

בין אם תרצו הזמנה על נייר פשוט, ובין אם תעדיפו הזמנה על נייר איכותי מבריק ויוקרתי, נשמח לעמוד לשירותכם, מובטח לכם שירות אדיב ויעיל.

.