הדפסת הזמנות לאירועים

הזמנות לברית\ה, הזמנות לבר\בת מצווה, הזמנות לחתונה , עיצוב באתר בחינם!

הדפסת הזמנות לאירועים

 

לאחר שתכננתם את האירוע שלכם לפרטי פרטים, סגרתם על תאריך ועל יום. בחרתם את הקייטרינג ואת התקליטן, גמרתם להתלבט על הצלם ועל המסריט. כעת הגיעה השעה להודיע לציבור המוזמנים שלכם על יום האירוע ועל המיקום בו הוא עומד להתקיים.

מחיר – כמה אתם מעוניינים לשלם על ההזמנה?

ראשית הגדירו לעצמכם כמה אתם רוצים או מסוגלים להקציב לשם כך. הרבה אנשים סבורים שבחלק הזה אין צורך להשקיע מידי הרבה כי הם מכירים את עצמם, שכאשר הם מקבלים הזמנה לכל אירוע שלא יהיה, הם מציצים רק מי החתן והכלה ובאיזה מקום ומתי עומד להיערך האירוע. לאחר שהם מעתיקים את כל הפרטים ללוח השנה או ליומן שלהם, הם זורקים את ההזמנה. לדידם – ההזמנה היא רק כדי להעביר אינפורמציה בנוגע לפרטים הטכניים של האירוע. ולכן הם לא ישקיעו בחלק הזה הרבה. לעומת זאת יש אנשים שישקיעו את כל נשמתם בעיצוב ההזמנה ובהדפסתה על נייר יקר ואיכותי ובצבע מלא.

סוגי הנייר השונים –

קיימים סוגי נייר רבים לצורך הדפסת הזמנות לאירועים. יש את הסוג הפשוט ביותר ויש את הכרומו המבריק. אין להשוות כמובן בין התוצאה הסופית.. אצלנו בעותקים הסטנדרט הוא כרומו 300 גרם עמיד והאיכותי ביותר בשוק!

גודל ההזמנה –

צריך גם לבחור מה תהיה גודל ההזמנה. יש כאלה שלא יוותרו על הזמנה מקופלת שנפתחת לשניים. יש כאלה שרוצים שזה יהיה דו צדדי. ויש את אלו שחשוב להם מאוד לוגו מבחוץ שכוללים את שמותיהם של חתני האירוע.

בכל מקרה מה שתבחרו - אנחנו נבצע!

כאשר אתם מחפשים מקום להכין הדפסת הזמנות לאירועים – הגעתם לכתובת הנכונה. אצלנו תוכלו לעצב הזמנות במגוון עיצובים ובמחירים משתנים כך שכל אחד יוכל להתאים לעצמו ולאירוע שלו את ההזמנה שתענה על הצרכים שלו ועל החלומות שלו.

 

.