הדפסות

הדפסות בזול! הדפסות של כל מוצר לכל צורך בעותקים!

בעבר לצורך כתיבת ברכה או הודעות שונות של ועד הבית וכדו' או אם ניכנס לנישה של מוסדות החינוך השונים - מכתבים להורים, הודעות על אספות הורים ואפילו מבחנים לתלמידים -  נכתבו בכתב יד וצולמו במס' העותקים המבוקש וכך הם חולקו. לכו ספרו את זה לילדים של היום... הם בקושי מכירים את כתב היד של המורה שלהם שכותב לפעמים על הלוח.

היום כבר כמעט שכחנו מה זה דף ועט. הכל מוקלד ומודפס ברמה גבוהה ומוקפדת. אין מושג כזה שמורה יגיש מבחן כתוב בכתב יד לתלמידיו. וכל מודעה בחדר המדרגות עובר דרך המחשב והמדפסת.

מכונות הדפוס בעבר –

המכונות הישנות היו מסורבלות למדי ותוצאות ההדפסה גם לא היו כל כך טובות. הכתב לא היה אחיד, לעיתים העיטורים היו נמרחים, וכמובן החלק של הצבעים במסמכים לא דמו כמעט למסמך המקורי.

הדפסות במכונות הדיגיטליות של היום –

מכונות הדפוס בימינו משודרגות פי כמה מאלו שהיו לנו בעבר. הם מכילים מס' גבוה של ראשי דיו. בדרך כלל בין 8 ל12 ראשי דיו ואלו נותנים תוצאות מושלמות מבחינת הצבעים. והציוד המתקדם של היום נותן לנו את התוצרת ברמה בינלאומית.

מחיר הדפסות היום לעומת המחיר בעבר –

בניגוד לשיפור המשמעותי באיכות – המחירים דווקא יורדים. אם בעבר אדם שרצה להדפיס ספר ואפילו בכמות קטנה, נאלץ היה להיפרד מסכום משמעותי ביותר. וככל שדובר בכמות קטנה המחיר ליחידה היה גבוה יותר. היום בעידן הדיגיטלי ההדפסה זולה בהרבה וגם כאשר האדם מתלבט האם הספר שלו יהיה רווחי הוא יכול לקחת את הסיכון של הדפסה בכמות נמוכה כי המחיר לא יהיה יקר כל כך.

אצלנו ב'עותקים' תוכלו למצוא מענה לכל סוגי ההדפסות והכל תוכלו לעשות מהבית, בבית הדפוס האינטרנטי שלנו. היכנסו לאתר ונשמח להיות לשירותכם.

.