הדפסה על שימשונית

הדפסת כרזות, הדפסת שילוט, הדפסה על שימשונית

הדפסה על שימשונית

כאשר אתם מעוניינים להדפיס שלטי חוצות או באנרים, כרזות ענק לפרסום או לאירועים שונים. שילוט לאירועים או לכנסים, תערוכות, ירידים ועוד. עליכם לפנות לבית דפוס שמתמחה בהדפסת שמשוניות.

ממה עשויה השמשונית?

השמשונית עשויה מויניל שהוא חומר עמיד ומיוחד שמתאים לתנאים בחוץ, עמיד לשמש ולגשם. בשל היתרונות הרבים והעמידות של החומרים הללו לתנאי מזג האוויר הקיצוניים, זוכה השימשונית לשימוש נרחב ביותר במגזר העסקי בתחום של השיווק והפרסום.

אצלנו מציעים שירות של הדפסה על שימשונית בכל גודל שתבחרו. חשוב מאוד להדפיס את השמשונית למטרות של העסק ובהתאם לקהל היעד. לדוג' הדפסה של שמשונית בגודל ענק יכולה להתאים לתערוכה, ושמשונית המודפסת על גודל בינוני מתאימה להצגת מוצרים חדשים בחנויות.

גימורים

לאחר שמדפיסים את השמשונית מגיע שלב הגימורים אשר מקנה למוצר את ליטושו הסופי. ישנו גימור עם טבעות של מתכת במרווחים. וישנו גימור עם שרוול שבו משחילים מוט עץ או אלומיניום.

ישנם עוד גימורים אפשריים לדוג' הדבקה על גבי משטחים כמו קאפה או פי וי סי, פרספקס ועוד.

תליית השמשוניות

השימוש בשמשוניות נפוץ מאוד גם בתנאים פנימיים וגם בתנאים חיצוניים ואפשר לבחור בכל אחד מצורות התלייה על פי המסר שאותו רוצים להפנות לקהל הלקוחות שלכם, תליית השמשונית לאורך או לרוחב כדי ליצור מראה ייחודי.

הדפסה על שימשונית מתבצעת אצלנו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת תוך שילוב עיצוב גרפי בתוך שמשונית מודפסת. כמובן שאפשר לשלב בעיצוב את הלוגו של החברה עם תמונות צבעוניות התמונה של המוצר או של השירות אותו החברה רוצה לחשוף בפני לקוחותיה.

אצלנו תוכלו לקבל שירות יעיל ומהיר לצורך הדפסה על שמשונית. צרו עמנו קשר, השאירו את פרטיכם ואת פרטי ההזמנה שלכם ונשמח להדפיס לכם את השמשונית אותה תבחרו.

.