הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס, הדפסה על בד קנבס, הדפסת תמונות על בד קנבס

הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס הינה טכניקה של התזת הדיו באמצעות המדפסת הדיגיטלית בפורמט רחב.

ישנם כמה וכמה סוגים של מדפסות – פלוטרים. יש את אלו שמכילות 4 ראשי דיו והם כמובן מהמדפסות הזולות יותר והן מיועדות לשימוש ביתי שלא מחייב להיות באיכות גבוהה מאוד.ויש את המדפסות התעשייתיות והמשוכללות שעובדות עם 8 ראשי דיו או אלו שעובדות אפילו עם 12 ראשי דיו וזה תורם כמובן להדפסה מדויקת מאוד של הצבעים בתמונה. התוצאה המתקבלת על ידי מדפסות אלו היא באיכות גבוהה מאוד.

למה כדאי לכם לבחור דווקא הדפסה על קנבס?

העמידות של בד הקנבס הינה גבוהה מאוד. הבד שבו משתמשים הינו חזק מאוד ונותן להדפסה המון עומק וגם חדות שזה מדגיש את הצבעים ונוצרת טקסטורה אותה אי אפשר להפיק כאשר בוחרים להדפיס על גבי חומרים אחרים. כאשר מדפיסים על בד קנבס במכונה טובה ואיכותית מתקבלת תמונה ברמה ואיכות מרשימים במיוחד!

מה כדאי לכם להדפיס על הקנבס?

בדורנו כאשר כל זאטוט וזאטוטה מצוידים במצלמה דיגיטאלית ברמה כזו או אחרת ופעולת הצילום היא קלה פשוטה ומהירה לאין ערוך כמות הצילומים והתמונות גדולה מאוד, אך לא כבעבר, היום רוב התמונות מאוחסנות במחשב או בכרטיסי זיכרון שונים ולא זוכים לראות אור עולם. לכן נמליץ לבחור כמה תמונות מיוחדות ואותם להדפיס על קנבס שתתלו בבית. ההשקעה נמוכה מאוד, והתמורה – הנאה ונחת מצפייה בתמונה מרגשת ומיוחדת. ניתן כמובן לשלב כמה תמונות כקולאז' ולהעניק מתנה לסבא וסבתא שיוכלו אף הם ליהנות מרגעים קסומים של נחת.

אצלנו תוכלו למצוא את כל האפשרויות של הדפסה על קנבס בכל גודל שתבחרו ובאיכות בלעדית וטובה במיוחד הכוללת מריחת לכה יחודית . צפויה לכם הנאה לאורך זמן מהתמונות היפות והאיכותיות.

.