הדפסה על ספל קפה

הדפסה על ספל קפה- מתנה אישית ושימושית

מה שהופך מתנה ממתנה סתמית למתנה כזו שלא שוכחים, הוא המימד האישי. המילים הנוגעות והחמות הנובעות מלב אוהב או ההקדשה המקורית שצירפתם למתנה שהענקתם ליקירכם הופכים אותה למשמחת ובעלת משמעות עבורו. הדפסה על ספל קפה למשל, היא דוגמא למתנה כזו, שעם קצת תשומת לב ומילים חמות, ניתן להפוך אותה למקורית ומרגשת במיוחד. עותקים מדפיסים זכרונות למתנות שלא שוכחים, מן הלב האוהב שלכם הישר לליבותיהם של המקבלים. ההקדשה, התמונה או המילים הנוגעות שבחרתם לצרף להדפסת הסובלימציה האיכותית על ספל הקפה, תחקק בלב יקירכם, ותשמח אותם בכל לגימה.

מתנות משתלמות ללקוחות או וועדי עובדים             

חברות או ארגונים בעלות תקציב קטן למתנות עבור לקוחות או וועדי עובדים, יכולות להעזר בהדפסות על מוצרים קטנים: מחזיקי מפתחות, ספלי קפה או מגנטים. המוצרים הקטנים הנושאים את לוגו או את סלוגן החברה משמשים כמתנה מקורית ומיוחדת שתשמש אותם לאורך זמן. מדובר במתנה האידיאלית עבור כל ארגון או חברה שמכבדים את עצמם, שכן ניתן להזמין כמות גדולה של מוצרים ולהדפיס עליהם באופן איכותי גם עם תקציב נמוך יחסית. בנוסף, מדובר בהשקעה משתלמת ביותר, שכן ספל קפה ממותג הנושא את הסמל הרשמי של החברה יחקק היטב בזכרונם של הלקוחות, וימתג את החברה כייחודית בתחומה. אם כן, במקום לשבור את הראש לפני כל חג, ולהתלבט בלי סוף על המתנה האידיאלית ללקוחות או לעובדים, בחירה ספל קפה ממותג הינה בחירה במתנה שימושית ומקורית שעשויה אף לשרת את המטרות השיווקיות של העסק.   

בשביל מתנה מקורית- לא צריך לטרוח            

בתי דפוס מתקדמים כמו עותקים , מאפשרים לכם להדפיס על מגוון רחב ועצום של מוצרים, ללא צורך להתאמץ או לצאת מן הבית. הודות לפלטפורמה אינטרנטית נוחה ניתן לבצע הדפסה על ספל קפה ולהדפיס כל שיעלה על דעתכם- החל מלוגו וסלוגן של העסק דרך הקדשה מקורית לסבתא וסבתא וכלה בתמונה מצחיקה ומרגשת. כל כוס תקבל את הטיפול המסור והצמוד מהצוות המקצועי שלנו, ותאפשר לכם להעניק מתנה ססגונית במחיר מושלם. כדי להזמין את כוס/ות הקפה הייחודיות אין צורך לטרוח, ההזמנה מתבצעת בקלות דרך האינטרנט בפלטפורמה חדישה וקלה.

 

כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור הצהוב, להירשם או להתחבר, ולעבור ישירות לעיצוב הספל!

                                                                                                                                                                                                     

.