הדפסה על סינר בישול- כמתנה או כמיתוג

הדפסה על סינר בישול- המתנה המושלמת לכל בשלן או בשלנית!

הדפסה על סינר בישול- כמתנה או כמיתוג

יום ההולדת מתקרב בצעדי ענק, ואנו מתחבטים בהתלבטות המוכרת. לאמא ולסבתא כבר יש הכל- החל מגאדג'טים למטבח, דרך ספרי בישול וכלה בכוסות עם תמונות הנכדים. קרובי המשפחה התברכו בשפע כל כך גדול, ולכן בצדק אתם שואלים את עצמכם- מה הפעם? עותקים מציעה מתנות מודפסות שלא שוכחים, וממליצה בחום על מתנה חדשה ומפתיעה: סינר בישול מודפס בטכנולוגית סובלימציה חדשנית, שמשמשת לא רק שפים וטבחים מקצועיים אלא אף את היקרים לכם ביותר. אז גם אם חשבתם בטעות שניתן להדפיס באיכות מעולה רק על כובעים, חולצות או תיקים, כיום ניתן להדפיס באיכות מעולה על מגוון עצום של מוצרים, ובין היתר גם על סינרי בישול. בין אם בחרתם להדפיס את הסינר ללקוח או לקרוב משפחה, הכיתוב האישי או התמונה יחברו ביניכם ויספקו למתנה מימד אישי יותר.

מה ניתן להדפיס על הסינרים?         

אם בחרתם בהדפסה ליקירכם, ניתן להדפיס על סינר הבישול כיתובים מפתיעים לבחירתכם: אנחנו אוהבים אתכם, אין כמו אמא/סבתא/דודה, או להפתיע עם תמונה אישית של בעל השמחה או שלכם. אם העדפתם לחלק את הסינרים כמזכרת מיוחדת לילדי גן הילדים תוכלו להדפיס כל איור או עיצוב שיעלה בדמיונכם. במידה והחלטתם לחלק סינרים בסדנה ללקוחותיכם, אין כמו לוגו או סלוגן של בית העסק על מנת להפיץ את המיתוג המיוחד שלכם ללקוחות נוספים. בשורה התחתונה, מדובר במתנה מקורית ומפתיעה שמתאימה למגוון רחב של אירועים, וטומנת בחובה שלל הזדמנויות מפתיעות.

לכל טבח במסעדה או בקונדיטוריה                                                                                                       

כידוע לכולנו, כל אחד מן העובדים במסעדה, בבית הקפה או בקונדיטוריה נעזר בסינר כלשהו, השומר על בגדיו לבל יתלכלכו. הדפסה על סינר בישול לוקחת את הסינרים הסטנדרטיים כמה צעדים קדימה, ויכולה לייצג את העסק בצורה מושלמת מול קהל הלקוחות. גם המלצרים שמשרתים את הלקוחות באורח קבע, יכולים להעזר בסינר ממותג. הרושם הנוצר בשימוש בסינר הוא נקי, אחיד והכי חשוב מקצועי ביותר. טכנולוגית הסובלימציה, מאפשרת לקחת כל סינר פשוט ולשדרג אותו בעיצוב אישי לפי בחירתכם. תוכלו לגשת עוד היום לעותקים ולהתייעץ עם הצוות המקצועי על העיצוב הגרפי המתאים ביותר לסינרים עבור העסק שלכם. ניתן לשלב על כל סינר הן את הלוגו של העסק והן כיתוב מעניין ומדליק שימשוך את תשומת ליבם של הלקוחות.

 

מעוניינים להעניק סינרים מודפסים במתנה? אנו מציעים הדפסה איכותית על מגוון רחב של חומרים ומוצרים. שילחו לנו עוד היום קבצים או תמונות מתאימות, ונשמח לעצב עבורכם סינר מקורי וייחודי!

                                                                                                                           

.