הדפסה על משטח לעכבר

הודות לשיטת ההדפסה הייחודית והחדשה, ניתן להעניק לקרובים ולחברים משטחי עכבר מעוצבים עם תמונה שהוכנה במיוחד עבורם.

הדפסה על משטח לעכבר- מתנה מקורית ושימושית

רובנו מבלים במהלך היום שעות רבות מול המסך- מי בעבודה ומי בבית, כשידנו עוברת שוב ושוב על משטח העבודה של העכבר. עותקים מאפשרת הדפסה על משטח לעכבר באמצעות טכנולוגית סובלימציה חדשנית , על מנת להפתיע ולרגש את היקרים לכם. קרובי המשפחה שלכם יעריכו מאוד את משטח העכבר החדש המעוטר בפרצופיהם של הילדים או הנכדים האהובים, או בזכרונות מתוקים, ולקוחות קבועים ופוטנציאליים ישמחו להדר את שולחן העבודה במשטחי עכבר המשולבים בלוגו או בסלוגן החברה. כך או כך, מדובר במתנה מרשימה ושימושית במיוחד, שלא נס ליחה גם לאחר שנים. עותקים מדפיסים זכרונות למתנות נפלאות שלא שוכחים, למשפחה או ללקוחות. ההדפסה המתבצעת במפעלנו הינה הדפסת סובלימציה מוגנת ואיכותית, כך שהמשטחים נשארים שימושיים ויפים לאורך שנים.

צ'ופר נחמד לעובדים או לבני הזוג   

מעוניינים להפתיע את העובדים במתנה מקורית? רוב העובדים שוהים מרבית שעות היום במשרד. איכות העבודה שלהם מושפעת באופן ישיר מסביבת העבודה, ולכן ככל שיקל עליהם לעבוד בו כך תעלה איכות עבודתם. ניתן לצ'פר את העובדים המסורים המשקיעים את כל מרצם בקידום פרויקטים בעבודה בכסאות חדשים, כונניות לסביבה מאורגנת ונעימה יותר, או משטחי עכבר מודפסים ונוחים שנעים להסתכל עליהם. בן/בת הזוג עובדים על המחשב שעות נוספות? אין דבר שישמח אותם יותר ממתנה מקורית ושימושית, שתאפשר להם לעבוד בקלות יתרה על המחשב. הדפסה על משטח עכבר מתאימה לכל תקופה ולכל זמן, לעובדים, בני זוג או סטודנטים שלא קמים מהמחשב, ומשתלבת היטב עם שולחן העבודה הקיים.         

המשפחה איתנו בכל קליק       

הודות לשיטת ההדפסה הייחודית והחדשה, ניתן להעניק לקרובים ולחברים משטחי עכבר מעוצבים עם תמונה שהוכנה במיוחד עבורם. בשונה ממתנות אחרות שזרוקות סתם כך בבית, יקירכם יקבלו מתנה מושקעת וייחודית, נוחה לשימוש ומושכת את העין. הדפסה על משטח עכבר מתאימה כמתנה לרגל יום ההולדת או יום הנישואין של בן/בת הזוג, כהפתעה מקורית לסבתא או הדודה לרגל חג מתקרב או בסתם יום של חול, או כמתנה לקרובים סתם כך, משום שהם כה יקרים ללבכם. ניתן לשלב בהדפסה תמונות מוכרות או עיצוב גרפי מעניין וליצור תמונה ייחודית שלא תשכח במהרה, ותלווה את יקירכם בכל קליק.

 

עשרות לקוחות פרטיים ועסקים נהנים משירותי ההדפסה על בסיס קבוע. העניקו גם אתם לקרוביכם וללקוחותיכם מתנה איכותית באיכות הדפסה מעולה. צרו קשר עוד היום, ונשמח לעמוד לשירותכם!

.