הדפסה על מגנט

הדפסה על מגנטים | מגנטים לחברות | מגנטים לעסקים

רוב המקררים הביתיים מעוטרים בשלל מגנטים, כאשר רובם הם מגנטים פרסומיים או כרטיסי ביקור של חברות שונות שלא רוצים שתשכחו אותם. יש גם לוחות שנה שמודפסים על גבי מגנטים והם אכן נוחים במיוחד. היום גם מדפיסים הרבה תמונות על גבי מגנטים. ומה יפה יותר ממקרר מעוטר בפרצופים מתוקים של הילדים או הנכדים?

למה זה כדאי לעסקים?

עסק שבוחר הדפסה על מגנט של כרטיס הביקור שלו, מרוויח כמה דברים. ראשית ניתן לחלק את הפרסום באופן מקורי יותר מאשר בתיבות הדואר. ניתן להדביק אותם לדלתות הבתים כאשר רוב הדלתות היום הינם דלתות פלדה – פלדלת והם עשויים מתכת שכמובן עליהם ניתן להדביק את אותם כרטיסי ביקור. בנוסף כאשר אדם מקבל כרטיס ביקור מגנטי הוא לא ימהר להשליך אותו כמו שהוא ישליך כרטיס מנייר, היות והמגנט משדר יותר יוקרה וניכרת בו השקעה רבה יותר ויש גם היכן להדביק אותו לא כמו הכרטיס מנייר שאין מקום ממש מוגדר לאחסן אותו.

וכולנו יודעים שכאשר המגנט תלוי על המקרר אנחנו זוכרים את אותו עסק או נותן שירות הרבה יותר טוב. כשמנקים את המקרר לדוג', נתקלים בזה שוב ושוב, ובכלל זה נכנס לתת המודע וכאשר נוצר הצורך בנותן אותו שירות או באותו בית עסק – באופן אוטומטי ייפנו אליו.

למה זה כדאי לגננות?

לקראת ראש השנה נהנות הגננות להכין עם הילדים כרטיסי ברכה להורים ולסבתות בדרך כלל ישלבו באותו כרטיס מתוק מדבש את תמונת הילד. כאשר ייבחרו להדפיס זאת על מגנט, סבתא לא תצטרך לחפש מקום היכן לתלות את התמונה ועם הזמן המקרר שלה ייראה כמו אלבום מרהיב!

אז אם הבנתם את היתרונות של הדפסה על מגנט – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!

.