צעירה תדפיס בעותקים לפסיכומטרי, תקבל ציון גבוהה ותתקבל ללימודים, במהלך התואר תדפיס את כל החומר הלימודי בעותקים ותהנה ממחירים מוזלים ומשלוחים חינם לאגודה! בשנה ב' תפגוש את בכיר ליבה ותתחתן לקראת סוף התואר– מזל טוב! את ההזמנות, התפריט והמעטפות לחתונה, תדפיס כמובן בעותקים.. ממש אחרי החתונה סיימה את הלימודים בשעה טובה ומוצלחת, כעת צריכה כרטיסי ביקור, פנקסים ומחברות ממותגות לעסק החדש, גם את כל אלו תדפיס ב"עותקים לעסקים". כמה שנים אחרי, כבר יש ילדים בתמונה, הבחורה הצעירה שלנו כבר אימא, היא תזמין מתנות מודפסות, תיק וקלמר עם תמונה של הילדים, ספל מודפס מתנה לבעלה היקר ומתנות לחגים לסבא וסבתא עם תמונות של הנכדים, כל אלו גם בעותקים בהדפסת "מתנות וחוויות",
כעת תוכלו להבין את המשמעות של שורת המיצוב שלנו :

עותקים הדפסות של החיים

קטלוגים, ספרים וחוברות לארגונים ועסקים

booklets

קטלוגים, ספרים וחוברות לארגונים ועסקים

קבלו הצעת מחיר ל-10 עותקים ומעלה תוך שעה! מעוניינים להדפיס ספר, קטלוג, מגזין או חוברת בכל פורמט ב-10 עותקים ומעלה? הגעתם למקום הנכון! מגוון חוברות, אפשרויות גימור והמלצות מחכות לכם עכשיו אצלנו בעותקים! תוכלו ליהנות ממחירים סופר משתלמים ומשלוחים מהירים לכל רחבי הארץ!

החל מחוברות לימוד ועד ספרי בישול, ברושוים או קטלגוים, תוכלו להזמין בעותקים בקלות ובמהירות. ניתן לבצע הזמנה ישירות ליעד או לייצר מלאי למכור בתצורת דרופ שיפינג על פי בחירתכם

עותקים לעסקים

כל מה שהעסק צריך בקליק!

booklet-gift-img

עותקים לעסקים

כל מה שהעסק צריך בקליק!

מגוון מוצרי דפוס לעסק החל מניירת משרדית ופנקסים ועד למיתוג ומוצרי פרסום. עותקים מאפשר לקבל לקוחותינו העסקיים להזמין מתוך מגוון ענק של מוצרים ולבנות חבילות מיתוג או חבילות משרדיות עם מוצרי הדפוס על פי צרכי המשרד או המותג.

ניתן להזמין פנקסי חשבוניות, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית ודפי לוגו ואפילו בלוק תכנון שבועי למי שמנהל משרד פעיל. ניתן להזמין מוצרי מיתוג ופרסום החל מספלים ממותגים ועד לחולצות לימי כייף וכמובן תעודות הצייתנות ותעודות הוקרה.
אנו ממליצים להישאר מעודכנים במבצעים ובמוצרים חדשים וליהנות ממחירים מוזלים ומשלוחים עד אליכם לבית העסק או עד הבית למי שהעביר את המשרד בתקופת הקורונה.

מתנות מודפסות לכל המשפחה

bag print

מתנות מודפסות לכל המשפחה

מגוון רחב של מתנות עם הדפס אישי המחירים מוזלים ומשלוח עד הבית! קדימה פנקו את האהובים שלכם עם מתנה מודפסת, במחירים מוזלים ומשלוח עד הבית!

עותקים מאפשר להזמין מתוך מגוון ענק של מתנות מודפסות, למגוון צרכים וכמויות החל מימי הולדת , יום האהבה, ימי כייף גדולים ועד להזמנות מרוכזות לגנים ולוועדי הורים.
אנו מזמינים אתכם להיכנס לגלריות המוצרים שלנו, לבחור את המתנה שהכי אהבתם למי שאתם הכי אוהבים , לבחור תמונה ולהתחיל להתרגש אתנו ביחד.
לא סתם אנו קוראים לזה "הדפסת חוויות", היכולת לקחת זיכרון חוויתי ולהטביע אותו על מוצר ולהעניק אותו במתנה למי שאוהבים זאת בעצם המתנה המושלמת.

הדפסת מסמכים וחומרי לימוד

Book Print

הדפסת מסמכים וחומרי לימוד

הדפסת חומרי לימוד ומסמכים לסטודנטים במחירים הזולים ביותר! מבחר כריכות, אפשרויות הדפסה נרחבות, הדפסות בצבע, הדפסה אקולוגית על נייר ממוחזר, הדפסת עבודות הגשה והטבות לשיתופי פעולה באגודות סטודנטים ומכוני לימוד

בנוסף להדפסות רגילות של חומרי לימוד סטנדרטיים, עותקים מאפשרת הדפסת סימולציות באמצעות ממשק חדשני ובלעדי, בממשק תוכלו לייבא את קבצי הסימולציות מהאתר של המרכז הארצי, כך שאין צורך בהורדה והעלאה של הקבצים לאתר – הקבצים יודפסו בזהה להדפסת המבחן הפסיכומטרי בכריכת מגזין מקופל עם 2 סיכות, אך לבחירתכם ניתן להדפיס גם ללא שידוך הסיכות.