עיצוב אלבום תמונות אונליין- עשה זאת בעצמך

אין ולא יהיה מיוחד ומקורי כמו עיצוב אלבום תמונות שעיצבתם בשיטת עשה זאת בעצמך

עותקים  מדפיסים זכרונות על מתנות נפלאות ומרגשות, ומאפשרים לכם לראשונה לעצב מגוון רחב של אלבומי תמונות לגמרי בעצמכם. כך ניתן לתעד בקלות כל אירוע: החל מחתונה דרך בר או בת מצווה וכלה בטיול משפחתי בלתי נשכח. אם כן, מה כ"כ מיוחד באלבום חתונה, בר או בת מצווה שתערכו ותעצבו בעצמכם דרך הממשק המתקדם באתר? והאם נדרשות לשם העיצוב יכולות גרפיות מסוימות? בכתבה הנוכחית תגלו את כל התשובות, ותלמדו על השיטה החדשה לעיצוב אלבומי תמונות ייחודיים שנשארים עמידים לאורך זמן.

 מה כ"כ מיוחד באלבום תמונות בהתאמה אישית?               

אלבום התמונות שתעצבו ותדפיסו דרך פלטפורמת הדפוס המתקדמת של עותקים , יראה וירגיש יוקרתי ואיכותי במיוחד. האלבום יגיע לביתכם בכריכה מהודרת, והתמונות ישובצו על דפי כרומו איכותיים או דפים באיכות הדפסת פוטו היוקרתית. את האלבום תוכלו לעצב בעצמכם על ידי ייבוא תמונות מהמחשב שלי, Dropbox, פייסבוק או ישירות מהנייד באמצעות האפליקציה המתקדמת שלנו. משטח העיצוב יאפשר לכם לקחת כל תמונה גולמית ולהפוך אותה ליצירה מרהיבה, שתביא לידי ביטוי את היצירתיות שבכם באמצעות הוספת רקעים, עריכות, אימוג'ים או טקסטים. לשם עיצוב האלבום, לא נדרשות שום מיומנויות גרפיות מיוחדות- כל אדם בכל גיל, יכול להעזר בממשק הידידותי ולעשות זאת לגמרי בעצמו! כמו כן, האלבום יוקרתי שתעצבו בעצמכם דרך האתר יאפשר לכם לחוות מחדש את האירוע המיוחד שלכם, כולל רגעים קטנים ומתוקים שהייתם עלולים לשכוח. מסיבה זו, כל אלבום שצלם מקצועי יעשה עבורכם, לא יאפשר לכם לחוות את החוויה העוצמתית כמו אלבום שתעצבו בעצמכם.

אל תלכו לאיבוד בשטף התמונות         

חוויות מרגשות מאירועים וטיולים משותפים שצולמו ונשכחו, ילכו מהר מאוד לאיבוד בשטף החיים, אם לא יתועדו בצורה כלשהי. במקום להניח לזכרונות לשקוע לאיטם, צוות עותקים מזמין אתכם להפוך את התמונות שלכם לאלבום איכותי ולהנות מהזכרונות לאורך שנים. הכנסו לאתר האינטרנט שלנו, התחברו לממשק העיצוב המשודרג והתחילו עוד היום לעצב את אלבום החלומות שלכם. עם איכות הפוטו הנפלאה המעניקה חיים חדשים לכל תמונה, ונייר עבה במיוחד (280 גרם של כרומו איכותי), אלבום התמונות שתעצבו יהיה מושא של גאווה בארון הספרים, במפגשים משפחתיים ובכל מקום בו תבחרו להציג אותו.

 

מעוניינים להתחיל בעיצוב אלבום "עשה זאת בעצמך"? אתם מוזמנים להצטרף אלינו עכשיו!

.