הדפסת חוברות

הדפסת חוברות עם כריכות בכל הסוגים | הדפסת חוברות בצבע

הדפסת חוברות
 

הדפסת חוברות בכמויות גדולות לארגונים וחברות או הדפסת חוברות בכמויות קטנות ללקוחות פרטיים וכיתות לימוד - פתרון מצוין להפצת תוכן ומידע בפורמט נגיש ובאופן "מוחשי".

בעידן הדיגיטלי בו אנו מצויים ירדו מאוד כמויות הניירת. הרבה מסמכים לא מודפסים כאשר כמעט ואין בהם צורך כאשר לכל אחד מאתנו ישנה אפשרות דיגיטלית לצפות בהם. אך כאשר אנו מדברים בנושא של הדפסת חוברות – כאן העסק עדיין משגשג. אם ניקח לדוג' את העיתונים השונים, המגזינים, הקטלוגים למיניהם. כל אלו מודפסים ונאגדים כחוברת. אף אחד מאתנו לא יחליף את העיתון האהוב עליו ואת מגע הדפים – בקריאה מתוך המסך הדיגיטלי. אין תחליף לקריאת מגזין מתוך חוברת 'אמתית 'מנייר. אז מה חשוב לדעת לפני שמדפיסים חוברת? והיכן תוכלו למצוא הדפסת חוברות בזול?

עיצוב החוברת

כדי לעצב חוברת יפה ומקצועית, חשוב מאוד לעבוד עם גרפיקאי שמתמצא בהכנת מסמכים לדפוס. כיום הרבה גרפיקאים עובדים לצורך פרויקטים שונים באינטרנט או באנרים שונים וכו' כאשר הגרפיקה שיוצאת להדפסה צריכה להיות תחת הגדרות שונות לגמרי כדי שאיכות ההדפסה תהיה טובה.

חשוב גם לבחור לוגו יפה ומתאים לאופי החוברת והתוכן שיובא בו וכן לבחור את השפה הגרפית של החוברת. בכל זה כדאי להיעזר בשירותיו של גרפיקאי מקצועי ומנוסה.

תהליך הדפסת חוברות

הדפסת חוברות נעשית בדרך כלל באמצעות הדפסה דיגיטלית. סוגי הנייר הנפוצים ביותר המשמשים לסוג זה של הדפסה הם נייר מבריק ומאט.

הדפסת חוברות מתחילה בפריסת התוכן במסמך בצורה מתאימה למדפסת בה תעשה שימוש. לאחר מכן המדפסת מדפיסה צד אחד של הדף בכל פעם ולאחר מכן מחזירה אותו למכונה כדי להדפיס בצד השני. לאחר הדפסת כל הדפים, הדפים נחתכים לגודל ומרכיבים אותם לחוברות או חוברות בהתאם לגודלם.

היום כנראה תמצאו רק בתי דפוס דיגיטליים. כאשר תדפיסו את החוברת שלכם בדפוס דיגיטלי אתם תקבלו חוברת ברמה איכותית ובגימור מושלם.

לאחר שסיימתם לעצב את החוברת במחשב כדאי שתדפיסו חוברת אחת לדוגמא ותעבירו את ההגהה שלכם. הרבה טעויות שפספסתם במחשב תוכלו לגלות אחר כך בחומר המודפס. אנו מאוד ממליצים שלא לוותר על החלק הזה. שימו לב גם לסדר העמודים ותבדקו אם אין טעויות או בלבולים בסדר שלהם.

אצלנו ב'עותקים' תמצאו הדפסת חוברות בזול, במהירות, שירות מהיר יעיל ובגימור מושלם! והכל בבית הדפוס האינטרנטי הייחודי מסוגו והמוביל בארץ.

.