אלבום תמונות לחג הפורים - עיצוב אונליין

פורים מתקרב בצעדי ענק...

האם אתם מצלמים בדרך כלל את הילדים בבוקר החג עם התחפושות? גם שונאי הצילום נאלצים להודות בפה מלא כי בפורים כל החוקים משתנים, ומגוון תמונות מרהיבות מצולמות כמעט ללא הפסקה. השנה עותקים מעניקה לכם הזדמנות לעשות משהו נפלא עם התמונות שלכם. עותקים מדפיסה זכרונות למתנות נפלאות, ומאפשרת לכם לקחת את כל התמונות של מלכות אסתר המדהימות, צבי הנינג'ה וסמי הכבאי ולהפוך אותם לאלבום דיגיטלי- יצירת אומנות של ממש. בדור שלנו לצלם תמונות זה ממש פשוט- כולנו מצוידים בסמארטפונים 24 שעות ביממה, המאפשרים לנו לתעד כל רגע באיכות גבוהה במיוחד. הקבצים הכוללים את התמונות שכלל לא מגיעות לפיתוח, יעברו בפורים הקרוב מהפכה אמיתית כשיוצגו לעיני כל באלבום הדיגיטלי החדש שלכם.

כיצד מתחילים לעצב?   

תהליך עיצוב קל ופשוט! עיצוב האלבום מתבצע בממשק הידידותי באתר עותקים בקלות ובנוחות, כשלרשותכם מבחר אפשרויות: ניתן לגרור את התמונות המבוקשות מהתיקיות האישיות במחשב, לתקן את עיצוב התמונות, להוסיף גופנים מדליקים, אימוג'ים, רקעים ועוד שלל תוספות לשדרוג האלבום. חג פורים הוא חג גדול לילדים, ומתאפיין בצבעוניות וססגוניות רבה, אותם תוכלו לשלב במהלך העיצוב. ניתן לשלב באלבום אחד מגוון סגנונות צבע, להדגיש חלקים מתוך תמונות, לעצב כל תמונה באופן שונה ומקורי, להוסיף עיטורים גרפיים ועוד ועוד. בסיום התהליך ממש לפני השליחה להדפסה, תוכלו לראות את האלבום שעיצבתם ולבדוק אם תרצו לשנות או להוסיף פרטים מסוימים.  

מתנה מיוחדת לילדים או לסבים                    

אם החלטתם לקחת את רעיון עיצוב האלבום הדיגיטלי לפורים צעד אחד קדימה, תוכלו להדפיס אותו במספר עותקים ולהעניק כמזכרת מיוחדת לילדים המחופשים או לסבים. באלבום מעוצב שיוענק כמזכרת לבני המשפחה, מומלץ לשלב אלמנטים הקשורים לפורים כגון: אוזני המן, רעשנים ומסכות, ולהוסיף משפטים היתוליים ומצחיקים שיוסיפו לאווירה פורימית ושמחה יותר. את האלבום ניתן ליצור בקלות ישירות דרך המחשב ללא צורך בהורדת תוכנות עיצוב כבדות ומורכבות, וללא בזבוז של זמן מיותר. העורך הגרפי המשודרג שלנו מכיל את כל הפיצ'רים החשובים, כדי שתוכלו להנות בשלמות גם מתהליך העיצוב עצמו.

מעוניינים להזמין אלבום דיגיטלי מעוצב לפורים? התחילו עכשיו בעיצוב לפי בחירתכם!

.