אלבום תמונות דיגיטלי - זאת הזכות שלנו להדפיס את הזיכרונות שלכם!

עותקים הינה פלטפורמת הדפוס המתקדמת בישראל

אנו מדפיסים זכרונות למתנות נפלאות, ניתן להדפיס תמונה, הקדשה או כל עיצוב גרפי כמעט על כל מוצר שהוא: רולאפים, מסמכים, קנבס, כובעים, חולצות וכמובן אלבומי תמונות מעוצבים באופן אישי. לרגל חתונה, לידה או כל אירוע אחר, מלוות אותנו התמונות האיכותיות ומנציחות את האירוע המרגש. ביצירת אלבום תמונות דיגיטלי באתר האינטרנט של עותקים , אינכם צריכים לעבור את התהליך המייגע של פיתוח תמונות ושיבוץ התמונות במקום המתאים באלבום. העיצוב וההדפסה מתבצעים בשלמות דרך האתר, ללא הגעה למשרדי בית הדפוס וכמעט בלי מאמץ.

יתרונות עיצוב האלבום דרך האתר          

אפשרות העיצוב של האלבום הדיגיטלי זמינה לרשותכם באתר האינטרנט. תוכלו להעלות תמונות שצילמתם אפילו דרך המכשיר החכם שלכם ולהציג אותן באלבום בסדר, בגודל ובעיצוב שתרצו. קיימים כמה יתרונות מובהקים בעיצוב אלבום דיגיטלי דרך האתר. בראש ובראשונה, ניתן לעצב את האלבום כראות עיניכם- לשחק עם סדר התמונות, גודלן, ולהוסיף קווי עיצוב מעניינים לכל אחת מן התמונות. היכולת להקנות אופי עיצובי ייחודי יוצר עבורכם אלבום דיגיטלי המתאים בדיוק לטעמכם. שנית, בניגוד לאלבומי תמונות של פעם, שנטו להיקרע ולהשחק אחר כמה דפדופים והניילון שהקיף את התמונות היה נקרע בקלות, האלבום הדיגיטלי עתיד לשמש אתכם לאורך שנים. ניתן לבחור בכריכה קשה כמו כריכת ספר או כריכת סליל ברזל, ולהדפיס את התמונות על דפי כרומו איכותיים. נייר עבה ועמיד וכריכה קשה, יבטיחו לכם הנאה מלאה מן האלבום שעיצבתם לאורך זמן.

כיצד מתחילים?           

עיצוב והדפסת אלבום התמונות הדיגיטלי שלכם מתבצעת בקלות ובנוחות באיכות מעולה. כריכת האלבום קשה ועמידה, והנייר הכרומו האיכותי ניתן לניקוי בקלות על ידי סמרטוט לח. בשלב הראשון של עיצוב האלבום יהיה עליכם לבחור את העיצוב המבוקש- תוכלו לבחור בין שלל העיצובים הנמצאים באתר, לבין עיצוב גרפי אותו תעלו בעצמכם דרך ממשק העיצוב. לאחר מכן, יהיה עליכם לבחור את גודל האלבום שלכם בין מגוון גדלים לבחירתכם: החל מספרון כיס 15X15 ס"מ עד ל20X28 ס"מ. בשלב האחרון תוכלו לבחור את הכריכה המבוקשת לפי העדפתכם- כריכה קשה ועמידה עם צורת דפדוף כמו ספר, או כריכה דקה יותר כמו חוברת. ו... כעת ניתן להתחיל בחגיגה ולהוסיף תמונות!

 

לצד התמונות תוכלו לשבץ שלל תבניות, רקעים או איורים מדליקים על מנת להעניק לכל אלבום את הנופך האישי שלכם!

.