אלבום הריון - תיעוד תקופה בלתי נשכחת

כל דף באלבום מספר סיפור משלו

האם אתם קולטים שעוד מספר חודשים אתם עתידים להפוך להורים לתינוק קטן ומתוק? עותקים מדפיסים זכרונות למתנות נפלאות ומרגשות, ומציעים לכם לתעד את הבשורה המשמחת, הבעיטות הקטנות, הבטן המתעגלת וכמובן את טקס הברית או הבריתה באלבום הריון מהודר ומגוון. אלבום הריון מקצועי, אינו עוד אלבום המתעד אירוע או טיול משותף. אלבום ההריון, מעבר לעיצוב היוקרתי והמיוחד שלו, מסמל את תחילתם של חיים חדשים. גם בעוד עשר ועשרים שנה, כשהאוצר היקר שגדל בבטן ידפדף בין דפי האלבום הזה, הוא יוכל לומר בהתרגשות "אמא ואבא שלי כל כך אהבו אותי, שהם בחרו להנציח אותי בתמונות כבר מן השלב המוקדם ביותר".

 

כל דף באלבום מספר סיפור משלו    

כל דף באלבום המעוצב והיוקרתי שתעצבו יחד, יספר על המסע המרגש של שניכם אל עבר ההורות. ניתן להשקיע ולהצטלם באופן מקצועי, ולשלב באלבום התמונות אנקדוטות מכל שלבי ההריון: החל משלב גילוי הבשורה המרגשת, דרך הבטן המתעגלת, תמונות מחדר הלידה, לידת התינוק הקטנטן וכלה בהנצחת הברית או הבריתה. מדובר במתנה המיוחדת ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם במהלך התקופה המרגשת, והיא תחזיר אתכם לתקופת ההריון בכל פעם מחדש, לפרפורים המתוקים, לבטן המתעגלת ולאהבה הגדלה שמתעצמת בתוככם ככל שחולף הזמן. כדי לשדרג אף יותר את אלבומכם האישי, תוכלו לשלב באלבום ההריון המעוצב צילומים של בדיקות, מאכלים אהובים, תמונות אולטראסאונד, מכתבים לתינוק ורגעים מרגשים נוספים שתבחרו להנציח. בסופו של תהליך, ישאר לכם אלבום מעוצב המתעד את כל תשעת החודשים המרגשים באופן מדויק ושובה לב.    

 

כיצד מתחילים?       

אתם בהריון? מזל טוב ובשעה טובה. יש לכם עוד כמה חודשים טובים ללידה, בינתיים תוכלו לאסוף חומר חשוב לצורך גיבוש האלבום: צילומי הבטן ההריונית, תמונות של בני הזוג ויתר הילדים ממהלך ההריון, תמונות אולטרסאונד, בדיקות, ביקור בחדר הלידה ועוד ועוד. אל תחששו לאפשר לעצמכם להתפרע ולהציג צילומים אותנטיים הנראים מעט חובבניים. הודות לטכנולוגית ההדפסה הייחודית של עותקים פוטוסטור, כל סוגי התמונות שיופיעו באלבום יזכו למראה יוקרתי ומעוצב ויתעדו את חוויותיכם המרגשות לפרטי פרטים. במקביל לאיסוף החומר, תוכלו להתחיל בעיצוב האלבום. הכנסו לאתר עותקים פוטוסטור, העלו תמונות ומסמכים מבוקשים, הוסיפו טקסטים, עיצובים ואימוג'ים ועצבו לעצמכם אלבום הריון לתפארת.

מעונינים במזכרת אישית מתקופת ההריון? זו ההזדמנות שלכם לעצב אלבום מקורי וייחודי!

 

.